Останні новини

ПП «Хутротис» готове створювати робочі місця

hutorysПриватне підприємство «Хутротис», що у Монастириській, гостинно відкрило двері людям, які шукають роботу, аби розповісти їм про свою діяльність, вільні робочі місця, умови праці.

Захід було організовано районним центром зайнятості.

Екскурсію цехами підприємства провела технолог Наталія Фейир. Вона розповіла, що «Хутротис» на даний час займається пошиттям верхнього одягу для потреб армії; показала виробничі приміщення, устаткування, ознайомила з технологічним процесом, умовами праці швачок. Безробітні жінки зацікавилися цією професію, можливостями навчання, підвищення кваліфікації, працевлаштування за даним фахом.

- З підприємством співпрацюємо з 2014 року. Цьогоріч роботодавцем подано 17 вакансій, які успішно укомплектовані за сприяння служби зайнятості, - повідомила начальник відділу взаємодії з роботодавцями РЦЗ Оксана Андрусів.

- Ми готові створювати робочі місця та працевлаштовувати на них безробітних, - у свою чергу зазначила технолог «Хутротис».

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…