Останні новини

Чеська Республіка інвестує в економіку нашого краю

dd3936bd8a88Голова обласної державної адміністрації Степан Барна зустрівся з Генеральним Консулом Чеської Республіки у Львові паном Мирославом Клімою.

На зустрічі, яка відбулася 26 серпня в обласній державній адміністрації, обговорили подальшу співпрацю, повідомляє Тернопільська ОДА.

«Наша область має що презентувати: і в економічній, і в гуманітарній сферах. Крім того, у нас багато спільного у галузі історії, культури. Тому ми зацікавлені презентувати наш потенціал у Чехії», - зазначив Степан Барна.

Генеральний Консул Чеської Республіки у Львові пан Мірослав  Кліма зауважив, що 2 липня 2017 року виповниться 100 років Зборівської битви першої світової війни.  Це була битва між російською та австро-угорською арміями 1-2 липня 1917 року під час Червневого наступу  поблизу міста Зборів, на території Австро-Угорщини (нині Тернопільської області). На боці Російської імперії в цій битві вперше брали участь підрозділи сформованого з полонених чехів і словаків Чехословацького легіону.

«Це наша історія, тому це можливість провести спільні заходи, вшанувати жертв тих подій», - зазначив пан Мірослав Кліма.

Генеральний Консул Чеської Республіки підкреслив, що саме в Тернопільську область спрямовано значну частку чеських інвестицій.

Обсяг прямих інвестицій з Чеської Республіки, що надійшов в економіку області з початку інвестування на 1 липня 2016 року склав 7,4 млн дол. США або 15% в загальному обсязі прямих іноземних інвестицій, які надійшли в економіку області з 36 країн світу. За цим показником Чеська Республіка посідає друге місце після Федеративної Республіки Німеччина.

«За участю чеського капіталу в області працює 3 підприємства: приватне акціонерне товариство «Добра вода», що здійснює виробництво мінеральної води у Зборівському районі та в економіці якого працює понад 99% усіх чеських інвестицій, внесених в економіку області, а також 2 підприємства в місті Тернопіль у сфері будівництва із обсягом чеських інвестицій 53 тис. дол. США», - підкреслив очільник краю.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Такий заклик прозвучав під час міні-ярмарку вакансій філії «Тернопільське обласне управління ПАТ «Ощадний банк України», що відбувся у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Після дворічної перерви, впродовж якої фронтвумен гурту Маша Нікуліна встигла взяти участь у проекті "Голос Країни", розвернувши до себе 3 тренерські крісла, Fraskos презентують першу україномовну...
Thumbnail Тернопільська обласна універсальна наукова бібліотека 8 вересня запрошує тернопільські родини на творчу зустріч з  поеткою, дитячою письменницею Ольгою Атаманчук. На Вас чекає лірика для дорослих, загадки,...
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбулась зустріч представників КП «Тернопільелектротранс» із шукачами роботи.
Thumbnail У Тернопільському, Бучацькому, Заліщицькому, Зборівському, Кременецькому, Підгаєцькому та Чортківському районах Тернопільської області є 18 вакансій в освітній галузі: вчитель закладу загальної...
Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.