Останні новини

Чеська Республіка інвестує в економіку нашого краю

dd3936bd8a88Голова обласної державної адміністрації Степан Барна зустрівся з Генеральним Консулом Чеської Республіки у Львові паном Мирославом Клімою.

На зустрічі, яка відбулася 26 серпня в обласній державній адміністрації, обговорили подальшу співпрацю, повідомляє Тернопільська ОДА.

«Наша область має що презентувати: і в економічній, і в гуманітарній сферах. Крім того, у нас багато спільного у галузі історії, культури. Тому ми зацікавлені презентувати наш потенціал у Чехії», - зазначив Степан Барна.

Генеральний Консул Чеської Республіки у Львові пан Мірослав  Кліма зауважив, що 2 липня 2017 року виповниться 100 років Зборівської битви першої світової війни.  Це була битва між російською та австро-угорською арміями 1-2 липня 1917 року під час Червневого наступу  поблизу міста Зборів, на території Австро-Угорщини (нині Тернопільської області). На боці Російської імперії в цій битві вперше брали участь підрозділи сформованого з полонених чехів і словаків Чехословацького легіону.

«Це наша історія, тому це можливість провести спільні заходи, вшанувати жертв тих подій», - зазначив пан Мірослав Кліма.

Генеральний Консул Чеської Республіки підкреслив, що саме в Тернопільську область спрямовано значну частку чеських інвестицій.

Обсяг прямих інвестицій з Чеської Республіки, що надійшов в економіку області з початку інвестування на 1 липня 2016 року склав 7,4 млн дол. США або 15% в загальному обсязі прямих іноземних інвестицій, які надійшли в економіку області з 36 країн світу. За цим показником Чеська Республіка посідає друге місце після Федеративної Республіки Німеччина.

«За участю чеського капіталу в області працює 3 підприємства: приватне акціонерне товариство «Добра вода», що здійснює виробництво мінеральної води у Зборівському районі та в економіці якого працює понад 99% усіх чеських інвестицій, внесених в економіку області, а також 2 підприємства в місті Тернопіль у сфері будівництва із обсягом чеських інвестицій 53 тис. дол. США», - підкреслив очільник краю.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…
Thumbnail Восьмикласники Лановецької ЗОШ № 2 побували в 11-й Державній пожежно-рятувальній частині управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області.
Thumbnail Мультимедійна лабораторія «МедіаСтарт» оголошує набір дітей на навчальний курс «Робототехніка». На заняттях учасники розвивають технічну творчість, на практиці знайомляться з фізикою та механікою, вчаться розробляти алгоритми та створюють...