Останні новини

Чеська Республіка інвестує в економіку нашого краю

dd3936bd8a88Голова обласної державної адміністрації Степан Барна зустрівся з Генеральним Консулом Чеської Республіки у Львові паном Мирославом Клімою.

На зустрічі, яка відбулася 26 серпня в обласній державній адміністрації, обговорили подальшу співпрацю, повідомляє Тернопільська ОДА.

«Наша область має що презентувати: і в економічній, і в гуманітарній сферах. Крім того, у нас багато спільного у галузі історії, культури. Тому ми зацікавлені презентувати наш потенціал у Чехії», - зазначив Степан Барна.

Генеральний Консул Чеської Республіки у Львові пан Мірослав  Кліма зауважив, що 2 липня 2017 року виповниться 100 років Зборівської битви першої світової війни.  Це була битва між російською та австро-угорською арміями 1-2 липня 1917 року під час Червневого наступу  поблизу міста Зборів, на території Австро-Угорщини (нині Тернопільської області). На боці Російської імперії в цій битві вперше брали участь підрозділи сформованого з полонених чехів і словаків Чехословацького легіону.

«Це наша історія, тому це можливість провести спільні заходи, вшанувати жертв тих подій», - зазначив пан Мірослав Кліма.

Генеральний Консул Чеської Республіки підкреслив, що саме в Тернопільську область спрямовано значну частку чеських інвестицій.

Обсяг прямих інвестицій з Чеської Республіки, що надійшов в економіку області з початку інвестування на 1 липня 2016 року склав 7,4 млн дол. США або 15% в загальному обсязі прямих іноземних інвестицій, які надійшли в економіку області з 36 країн світу. За цим показником Чеська Республіка посідає друге місце після Федеративної Республіки Німеччина.

«За участю чеського капіталу в області працює 3 підприємства: приватне акціонерне товариство «Добра вода», що здійснює виробництво мінеральної води у Зборівському районі та в економіці якого працює понад 99% усіх чеських інвестицій, внесених в економіку області, а також 2 підприємства в місті Тернопіль у сфері будівництва із обсягом чеських інвестицій 53 тис. дол. США», - підкреслив очільник краю.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail «Шаблонні архітектурні проекти не відображають індивідуальності клієнта, не завжди відповідають вимогам конкретної сім’ї, відтак потребують креативного рішення з технічно грамотним підґрунтям», - каже...
Thumbnail Свого часу жителька Шумщини Іванна Дмитрук здобула педагогічну освіту, та не знайшовши роботи за фахом, пішла працювати продавцем. Коли жінка залишилась без роботи, звернулась за допомогою у...
Thumbnail Кременеччина запрошує на літературно-мистецьку академію з нагоди 115-річчя з Дня народження Уласа Самчука
Thumbnail Тема "Бізнес ідеї 2.0: SMM-менеджмент" зацікавила безробітних тернополян, які побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє в Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Молодих батьків із дітьми 2-4 та 4-6 років запрошують на родинні заняття з казкотерапії. Під час занять за допомогою казок, вправ та ігор діти розвивають активну пізнавальну діяльність, мислення,...
Thumbnail Лідери учнівського самоврядування шкіл Тернопільського району Ангелівка, Острів, Березовиця, Буцнів, Великі Бірки, Довжанка, Мишковичі, Настасів, Почапинці, Петрики, Великий Ходачків побували на...
Thumbnail Чому людина вирішує стати на шлях підприємця? Це відбувається з різних причин: одних приваблює незалежність, інших – можливість займатися улюбленою справою, а деяких – елементарна відсутність гідної роботи.
Thumbnail Національний центр «Мала академія наук України» проведе Всеукраїнську школу з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін».
Thumbnail В Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці у батьківському клубі «Щасливі разом» 6 лютого  о 13.00 відбудеться зустріч «Як харчуватися недорого, повноцінно, збалансовано і укріпити імунітет».