Останні новини

Як Тернопільщина розраховується за спожиті енергоносії

gas taryfОдним із основних критеріїв підготовки  галузей господарського комплексу та соціальної інфраструктури області в осінньо-зимовий період  2015/2016 року є рівень розрахунків споживачів області за використані енергоносії.

Департаментом архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства та енергозбереження обласної державної адміністрації вжито заходи щодо покращення  розрахунків  за  спожиті  енергоносії, погашення  заборгованості  за  них.

У  травні-червні  поточного  року  є позитивна  динаміка  щодо  розрахунків  за  використаний  природний  газ.

За січень-червень 2015 року споживачі  області  розрахувалися за  використаний   природний газ (фонди  облдержадміністрації)  на 100,5 %,  електричну  енергію – 96,6 %. Рівень розрахунків  ВАТ «Тернопільобленерго»  перед  ДП «Енергоринок»  складає – 106,4 %.

Заборгованість споживачів (з  врахуванням  минулих років) на 1 липня 2015 року становить:  за  спожитий  природний  газ – 92,3 млн гривень,   електричну  енергію – 40,6 млн. гривень.

Заборгованість підприємств комунальної теплоенергетики області за спожитий природний газ (з врахуванням боргів минулих років) станом на 10.07.2015 року становить 68,6 млн гривень:

- КП ТМР „Тернопільміськтеплокомуненерго” – 62,39 млн гривень;

- КП ТОР „Тернопільтеплокомуненерго” –   6,2 млн гривень.

Рівень оплати за зазначений період складає 95 %  (КП ТМР „Тернопільміськтеплокомуненерго” – 94,3 %; КП ТОР „Тернопільтеплокомуненерго” – 99,5 %).

Разом із тим станом на 01.07.2015 року  в теплопостачальних підприємств області залишається невідшкодованою різниця в тарифах за відпущену теплову енергію для населення в обсязі 27,9 млн гривень.

Заборгованість за спожиту теплову енергію перед підприємствами комунальної теплоенергетики області по категоріях споживачів становить  42,9 млн. гривень, а саме:

- бюджетні установи – 9,9 млн. гривень;

- населення – 27,5 млн. гривень;

- госпрозрахункові організації та громадські споживачі – 0,2 млн. гривень;

- пільги і субсидії – 0,3 млн. гривень;

- інші споживачі – 4,9 млн. гривень.

У порівнянні із 20.04.2015 (закінчення опалювального сезону 2014/2015)  заборгованість споживачів за теплову енергію зменшилась на                                      34 994,4 тис. гривень (45 %), в тому числі населення – на 11 002,8 тис. гривень (40 %), бюджетних установ усіх рівнів – на 19 750,3 тис. гривень (66 %).

Відповідно до постанови  Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2011 р. № 1056 «Деякі питання використання коштів у сфері енергоефективності та енергозбереження» (із змінами), яка передбачає відшкодування частини суми кредитів, залучених на придбання енергоефективного обладнання та матеріалів у багатоквартирних та одноквартирних будинках станом на 09.07.2015 в області банками “Укргазбанк” та “Державний ощадний банк України”:

- видано 347 кредитів фізособам на суму 6,73 млн. гривень;

- на розгляді 3 заявки щодо надання кредитів для ОСББ.

www.oda.te.gov.ua

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…
Thumbnail Восьмикласники Лановецької ЗОШ № 2 побували в 11-й Державній пожежно-рятувальній частині управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області.
Thumbnail Мультимедійна лабораторія «МедіаСтарт» оголошує набір дітей на навчальний курс «Робототехніка». На заняттях учасники розвивають технічну творчість, на практиці знайомляться з фізикою та механікою, вчаться розробляти алгоритми та створюють...