Останні новини

Як Тернопільщина розраховується за спожиті енергоносії

gas taryfОдним із основних критеріїв підготовки  галузей господарського комплексу та соціальної інфраструктури області в осінньо-зимовий період  2015/2016 року є рівень розрахунків споживачів області за використані енергоносії.

Департаментом архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства та енергозбереження обласної державної адміністрації вжито заходи щодо покращення  розрахунків  за  спожиті  енергоносії, погашення  заборгованості  за  них.

У  травні-червні  поточного  року  є позитивна  динаміка  щодо  розрахунків  за  використаний  природний  газ.

За січень-червень 2015 року споживачі  області  розрахувалися за  використаний   природний газ (фонди  облдержадміністрації)  на 100,5 %,  електричну  енергію – 96,6 %. Рівень розрахунків  ВАТ «Тернопільобленерго»  перед  ДП «Енергоринок»  складає – 106,4 %.

Заборгованість споживачів (з  врахуванням  минулих років) на 1 липня 2015 року становить:  за  спожитий  природний  газ – 92,3 млн гривень,   електричну  енергію – 40,6 млн. гривень.

Заборгованість підприємств комунальної теплоенергетики області за спожитий природний газ (з врахуванням боргів минулих років) станом на 10.07.2015 року становить 68,6 млн гривень:

- КП ТМР „Тернопільміськтеплокомуненерго” – 62,39 млн гривень;

- КП ТОР „Тернопільтеплокомуненерго” –   6,2 млн гривень.

Рівень оплати за зазначений період складає 95 %  (КП ТМР „Тернопільміськтеплокомуненерго” – 94,3 %; КП ТОР „Тернопільтеплокомуненерго” – 99,5 %).

Разом із тим станом на 01.07.2015 року  в теплопостачальних підприємств області залишається невідшкодованою різниця в тарифах за відпущену теплову енергію для населення в обсязі 27,9 млн гривень.

Заборгованість за спожиту теплову енергію перед підприємствами комунальної теплоенергетики області по категоріях споживачів становить  42,9 млн. гривень, а саме:

- бюджетні установи – 9,9 млн. гривень;

- населення – 27,5 млн. гривень;

- госпрозрахункові організації та громадські споживачі – 0,2 млн. гривень;

- пільги і субсидії – 0,3 млн. гривень;

- інші споживачі – 4,9 млн. гривень.

У порівнянні із 20.04.2015 (закінчення опалювального сезону 2014/2015)  заборгованість споживачів за теплову енергію зменшилась на                                      34 994,4 тис. гривень (45 %), в тому числі населення – на 11 002,8 тис. гривень (40 %), бюджетних установ усіх рівнів – на 19 750,3 тис. гривень (66 %).

Відповідно до постанови  Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2011 р. № 1056 «Деякі питання використання коштів у сфері енергоефективності та енергозбереження» (із змінами), яка передбачає відшкодування частини суми кредитів, залучених на придбання енергоефективного обладнання та матеріалів у багатоквартирних та одноквартирних будинках станом на 09.07.2015 в області банками “Укргазбанк” та “Державний ощадний банк України”:

- видано 347 кредитів фізособам на суму 6,73 млн. гривень;

- на розгляді 3 заявки щодо надання кредитів для ОСББ.

www.oda.te.gov.ua

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Кременеччина запрошує на літературно-мистецьку академію з нагоди 115-річчя з Дня народження Уласа Самчука
Thumbnail Тема "Бізнес ідеї 2.0: SMM-менеджмент" зацікавила безробітних тернополян, які побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє в Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Молодих батьків із дітьми 2-4 та 4-6 років запрошують на родинні заняття з казкотерапії. Під час занять за допомогою казок, вправ та ігор діти розвивають активну пізнавальну діяльність, мислення,...
Thumbnail Лідери учнівського самоврядування шкіл Тернопільського району Ангелівка, Острів, Березовиця, Буцнів, Великі Бірки, Довжанка, Мишковичі, Настасів, Почапинці, Петрики, Великий Ходачків побували на...
Thumbnail Чому людина вирішує стати на шлях підприємця? Це відбувається з різних причин: одних приваблює незалежність, інших – можливість займатися улюбленою справою, а деяких – елементарна відсутність гідної роботи.
Thumbnail Національний центр «Мала академія наук України» проведе Всеукраїнську школу з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін».
Thumbnail В Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці у батьківському клубі «Щасливі разом» 6 лютого  о 13.00 відбудеться зустріч «Як харчуватися недорого, повноцінно, збалансовано і укріпити імунітет».
Thumbnail Теребовлянський центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" спільно з відділом освіти Теребовлянської міської об’єднаної територіальної громади 29 січня провели першість Теребовлянської міської об’єднаної...
Thumbnail Безробітні тернополяни побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, на тему: "1000 та одна ідея для започаткування власної справи".