Останні новини

Як Тернопільщина розраховується за спожиті енергоносії

gas taryfОдним із основних критеріїв підготовки  галузей господарського комплексу та соціальної інфраструктури області в осінньо-зимовий період  2015/2016 року є рівень розрахунків споживачів області за використані енергоносії.

Департаментом архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства та енергозбереження обласної державної адміністрації вжито заходи щодо покращення  розрахунків  за  спожиті  енергоносії, погашення  заборгованості  за  них.

У  травні-червні  поточного  року  є позитивна  динаміка  щодо  розрахунків  за  використаний  природний  газ.

За січень-червень 2015 року споживачі  області  розрахувалися за  використаний   природний газ (фонди  облдержадміністрації)  на 100,5 %,  електричну  енергію – 96,6 %. Рівень розрахунків  ВАТ «Тернопільобленерго»  перед  ДП «Енергоринок»  складає – 106,4 %.

Заборгованість споживачів (з  врахуванням  минулих років) на 1 липня 2015 року становить:  за  спожитий  природний  газ – 92,3 млн гривень,   електричну  енергію – 40,6 млн. гривень.

Заборгованість підприємств комунальної теплоенергетики області за спожитий природний газ (з врахуванням боргів минулих років) станом на 10.07.2015 року становить 68,6 млн гривень:

- КП ТМР „Тернопільміськтеплокомуненерго” – 62,39 млн гривень;

- КП ТОР „Тернопільтеплокомуненерго” –   6,2 млн гривень.

Рівень оплати за зазначений період складає 95 %  (КП ТМР „Тернопільміськтеплокомуненерго” – 94,3 %; КП ТОР „Тернопільтеплокомуненерго” – 99,5 %).

Разом із тим станом на 01.07.2015 року  в теплопостачальних підприємств області залишається невідшкодованою різниця в тарифах за відпущену теплову енергію для населення в обсязі 27,9 млн гривень.

Заборгованість за спожиту теплову енергію перед підприємствами комунальної теплоенергетики області по категоріях споживачів становить  42,9 млн. гривень, а саме:

- бюджетні установи – 9,9 млн. гривень;

- населення – 27,5 млн. гривень;

- госпрозрахункові організації та громадські споживачі – 0,2 млн. гривень;

- пільги і субсидії – 0,3 млн. гривень;

- інші споживачі – 4,9 млн. гривень.

У порівнянні із 20.04.2015 (закінчення опалювального сезону 2014/2015)  заборгованість споживачів за теплову енергію зменшилась на                                      34 994,4 тис. гривень (45 %), в тому числі населення – на 11 002,8 тис. гривень (40 %), бюджетних установ усіх рівнів – на 19 750,3 тис. гривень (66 %).

Відповідно до постанови  Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2011 р. № 1056 «Деякі питання використання коштів у сфері енергоефективності та енергозбереження» (із змінами), яка передбачає відшкодування частини суми кредитів, залучених на придбання енергоефективного обладнання та матеріалів у багатоквартирних та одноквартирних будинках станом на 09.07.2015 в області банками “Укргазбанк” та “Державний ощадний банк України”:

- видано 347 кредитів фізособам на суму 6,73 млн. гривень;

- на розгляді 3 заявки щодо надання кредитів для ОСББ.

www.oda.te.gov.ua

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Fraskos продовжують випускати пісні з майбутнього альбому і новий сингл «Сни» зовсім відрізняється від попереднього треку «Koroleva» і за характером, і за стилем.
Thumbnail Вакансії заступника керуючого магазином, адміністратора, товарознавців, продавців-консультантів, охоронників, вантажників, прибиральниць безробітним тернополянам запропонувало ТОВ «АТБ-маркет» під час презентації...
Thumbnail Фахівці Зборівської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості провели професіографічну екскурсію на підприємство з виробництва безалкогольних напоїв ПРАТ "ДОБРА ВОДА" для учнів ЗОШ...
Допоможіть врятувати життя!
П'ятниця, 08 листопада 2019
Thumbnail Друзі, сьогодні проситиму допомоги! Не для себе, а для однокласника, а точніше його маленької дитини! А чужих дітей не буває!
Thumbnail З 5 по 8 листопада у Тернополі відбудуться змагання серед учнів 4-их класів «Перші кроки».
Thumbnail Друзі, родичі, знайомі і просто не байдужі люди, Олі дуже потрібна ваша допомога. У єдиної донечки - гостра лімфобластна лейкемія. Вона зараз проходить хіміотерапію у відділенні інтенсивної терапії в Києві,...
Thumbnail Вакансії машиніста шпрединг-машини, слюсарів-ремонтників, підсобних робітників запропонувало ТОВ «Вінісан» безробітним тернополянам під час міні-ярмарку вакансій, що відбувся у Тернопільському міськрайонному центрі...
Thumbnail Успішним бізнесменом став колишній тернополянин Олександр Довжук, який за спрямуванням Тернопільського міськрайонного центру зайнятості пройшов онлайн навчання з основ підприємництва в Рівненському...
Thumbnail В погожу днину, 12 жовтня 2019 року, спортивний зал Гусятинської ДЮСШ гостинно приймав гостей, що приїхали  на турнір з волейболу серед ветеранів, приурочений святкуванню Покрови Пресвятої...