Останні новини

Підприємці задоволені рішенням спрощеної процедури продовження договорів оренди землі

orenda zemlia ternМісцевим підприємцям, які належним чином виконували свої зобов’язання перед тернопільскою громадою, по закінченню договору оренди земельних ділянок, будуть автоматично поновлюватися договори оренди.

Підприємці схвально поставилися до рішення міської ради. Ольга Шахін, голова ГО «Підприємці Галичини» висловила свою думку з приводу такої ініціативи:

«21 жовтня 2016 року , на мою думку, Тернопільська міська рада взяла хороший старт на дерегуляцію: було прийняте рішення щодо спрощеної процедури продовження договорів оренди землі добросовісним орендарям. Скажу чесно, перші кроки у дерегуляції для тернопільських депутатів далися нелегко, але позитивний результат є! А це – головне. Вважаю, що важливе значення для прийняття даного рішення мала підтримка та схвальна оцінка намірів міського голови Тернополя Сергія Надала з боку Всеукраїнського об'єднання малого та середнього бізнесу «Фортеця» - організації, яка впевнено і професійно лобіює інтереси підприємництва на усіх рівнях. Саме тому як голова ГО «Підприємці Галичини», як член ВО «Фортеця» хочу доповісти колегам про наш спільний успіх, а також подякувати за активну підтримку та просування цієї ідеї на рівні всієї України. Зокрема, Продан Оксані (голова ВО «Фортеця»), Доротичу Сергію ( голова ВГО «Союз захисту підприємництва»), Шкурупій Юлії (керівник Кіровоградського обласного осередку ВО «Фортеця»), Сніховському Олександру (виконавчий директор ГО «Асоціація Хмельницьких ринків»), Варнаковій Олені (Голова «Профспілкової організації «Чернігівських профспілок підприємців»), Опришко Тетяні (керівник Чернігівської ГО «Умова»), Жиху Віктору (Регіональному координатору Дніпропетровського обласного осередку ВО «Фортеця»), Нікітченко Людмилі (засновник ГО «Житомирська асоціація суб'єктів малого та мікропідприємництва), Кривому Юрію(член ГО «Координаційна рада підприємців Тернопільщини»), Скакун Людмилі (голова місцевого осередку ВО «Фортеця» у Тернопільській обл.)».

Зап

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…
Thumbnail Восьмикласники Лановецької ЗОШ № 2 побували в 11-й Державній пожежно-рятувальній частині управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області.
Thumbnail Мультимедійна лабораторія «МедіаСтарт» оголошує набір дітей на навчальний курс «Робототехніка». На заняттях учасники розвивають технічну творчість, на практиці знайомляться з фізикою та механікою, вчаться розробляти алгоритми та створюють...