Останні новини

Підприємці задоволені рішенням спрощеної процедури продовження договорів оренди землі

orenda zemlia ternМісцевим підприємцям, які належним чином виконували свої зобов’язання перед тернопільскою громадою, по закінченню договору оренди земельних ділянок, будуть автоматично поновлюватися договори оренди.

Підприємці схвально поставилися до рішення міської ради. Ольга Шахін, голова ГО «Підприємці Галичини» висловила свою думку з приводу такої ініціативи:

«21 жовтня 2016 року , на мою думку, Тернопільська міська рада взяла хороший старт на дерегуляцію: було прийняте рішення щодо спрощеної процедури продовження договорів оренди землі добросовісним орендарям. Скажу чесно, перші кроки у дерегуляції для тернопільських депутатів далися нелегко, але позитивний результат є! А це – головне. Вважаю, що важливе значення для прийняття даного рішення мала підтримка та схвальна оцінка намірів міського голови Тернополя Сергія Надала з боку Всеукраїнського об'єднання малого та середнього бізнесу «Фортеця» - організації, яка впевнено і професійно лобіює інтереси підприємництва на усіх рівнях. Саме тому як голова ГО «Підприємці Галичини», як член ВО «Фортеця» хочу доповісти колегам про наш спільний успіх, а також подякувати за активну підтримку та просування цієї ідеї на рівні всієї України. Зокрема, Продан Оксані (голова ВО «Фортеця»), Доротичу Сергію ( голова ВГО «Союз захисту підприємництва»), Шкурупій Юлії (керівник Кіровоградського обласного осередку ВО «Фортеця»), Сніховському Олександру (виконавчий директор ГО «Асоціація Хмельницьких ринків»), Варнаковій Олені (Голова «Профспілкової організації «Чернігівських профспілок підприємців»), Опришко Тетяні (керівник Чернігівської ГО «Умова»), Жиху Віктору (Регіональному координатору Дніпропетровського обласного осередку ВО «Фортеця»), Нікітченко Людмилі (засновник ГО «Житомирська асоціація суб'єктів малого та мікропідприємництва), Кривому Юрію(член ГО «Координаційна рада підприємців Тернопільщини»), Скакун Людмилі (голова місцевого осередку ВО «Фортеця» у Тернопільській обл.)».

Зап

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Кременеччина запрошує на літературно-мистецьку академію з нагоди 115-річчя з Дня народження Уласа Самчука
Thumbnail Тема "Бізнес ідеї 2.0: SMM-менеджмент" зацікавила безробітних тернополян, які побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє в Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Молодих батьків із дітьми 2-4 та 4-6 років запрошують на родинні заняття з казкотерапії. Під час занять за допомогою казок, вправ та ігор діти розвивають активну пізнавальну діяльність, мислення,...
Thumbnail Лідери учнівського самоврядування шкіл Тернопільського району Ангелівка, Острів, Березовиця, Буцнів, Великі Бірки, Довжанка, Мишковичі, Настасів, Почапинці, Петрики, Великий Ходачків побували на...
Thumbnail Чому людина вирішує стати на шлях підприємця? Це відбувається з різних причин: одних приваблює незалежність, інших – можливість займатися улюбленою справою, а деяких – елементарна відсутність гідної роботи.
Thumbnail Національний центр «Мала академія наук України» проведе Всеукраїнську школу з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін».
Thumbnail В Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці у батьківському клубі «Щасливі разом» 6 лютого  о 13.00 відбудеться зустріч «Як харчуватися недорого, повноцінно, збалансовано і укріпити імунітет».
Thumbnail Теребовлянський центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" спільно з відділом освіти Теребовлянської міської об’єднаної територіальної громади 29 січня провели першість Теребовлянської міської об’єднаної...
Thumbnail Безробітні тернополяни побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, на тему: "1000 та одна ідея для започаткування власної справи".