Останні новини

Тернопільський валютник розіграв «концерт» на аукціоні

valutchyk16 лютого мешканець нашого міста Олег Сус ,несподівано для багатьох, на аукціоні виграв право оренди земельної ділянки в Тернополі на 10 років площею 1 га на вулиці Тарнавського.

За цю земельну ділянку  переможець мав би платити 4,3 млн. гривень щорічно, однак до оформлення угоди справа так і не дійшла. Вже в нотаріуса Сус відмовився підписувати відповідні документи. А все через те, що переможець і не збирався орендувати дану ділянку. Його справжньою метою було не дати іншим забудовникам її отримати за прийнятною ціною. Тому і розіграв пан Сус весь цей «концерт» на аукціоні і «підтягнув» ціну оренди до захмарних висот. Як  нам стало відомо з конфіденційних джерел,  ймовірною причиною такої поведінки стало те, що напередодні торгів до учасників надходила пропозиція заплатити 10 тисяч доларів за «пасивність» на аукціоні одного з учасників. Сам Олег Сус, який відомий в Тернополі, як «спеціаліст» з незаконних валютних операцій на так званому «п’ятачку» на Тернопільському автовокзалі, а також засновник приватного підприємства «Оксі-арт» та СЖБК «Приватбуд», за відмову від підписання договору оренди втратився лишень на 4 тисячі гривень-суму початкового внеску. Тому по цій ділянці буде проведено повторний аукціон. Хоча на місці організаторів аукціону, я б подумав про відшкодування половини суми з переможця, так як це передбачено в угоді  про проведення торгів між організатором і учасниками. Це стало б добрим уроком для такого роду шахраїв-шантажистів в майбутньому. 

Василь Бойко

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Такий заклик прозвучав під час міні-ярмарку вакансій філії «Тернопільське обласне управління ПАТ «Ощадний банк України», що відбувся у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Після дворічної перерви, впродовж якої фронтвумен гурту Маша Нікуліна встигла взяти участь у проекті "Голос Країни", розвернувши до себе 3 тренерські крісла, Fraskos презентують першу україномовну...
Thumbnail Тернопільська обласна універсальна наукова бібліотека 8 вересня запрошує тернопільські родини на творчу зустріч з  поеткою, дитячою письменницею Ольгою Атаманчук. На Вас чекає лірика для дорослих, загадки,...
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбулась зустріч представників КП «Тернопільелектротранс» із шукачами роботи.
Thumbnail У Тернопільському, Бучацькому, Заліщицькому, Зборівському, Кременецькому, Підгаєцькому та Чортківському районах Тернопільської області є 18 вакансій в освітній галузі: вчитель закладу загальної...
Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.