Останні новини

Тернопільський валютник розіграв «концерт» на аукціоні

valutchyk16 лютого мешканець нашого міста Олег Сус ,несподівано для багатьох, на аукціоні виграв право оренди земельної ділянки в Тернополі на 10 років площею 1 га на вулиці Тарнавського.

За цю земельну ділянку  переможець мав би платити 4,3 млн. гривень щорічно, однак до оформлення угоди справа так і не дійшла. Вже в нотаріуса Сус відмовився підписувати відповідні документи. А все через те, що переможець і не збирався орендувати дану ділянку. Його справжньою метою було не дати іншим забудовникам її отримати за прийнятною ціною. Тому і розіграв пан Сус весь цей «концерт» на аукціоні і «підтягнув» ціну оренди до захмарних висот. Як  нам стало відомо з конфіденційних джерел,  ймовірною причиною такої поведінки стало те, що напередодні торгів до учасників надходила пропозиція заплатити 10 тисяч доларів за «пасивність» на аукціоні одного з учасників. Сам Олег Сус, який відомий в Тернополі, як «спеціаліст» з незаконних валютних операцій на так званому «п’ятачку» на Тернопільському автовокзалі, а також засновник приватного підприємства «Оксі-арт» та СЖБК «Приватбуд», за відмову від підписання договору оренди втратився лишень на 4 тисячі гривень-суму початкового внеску. Тому по цій ділянці буде проведено повторний аукціон. Хоча на місці організаторів аукціону, я б подумав про відшкодування половини суми з переможця, так як це передбачено в угоді  про проведення торгів між організатором і учасниками. Це стало б добрим уроком для такого роду шахраїв-шантажистів в майбутньому. 

Василь Бойко

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…
Thumbnail Восьмикласники Лановецької ЗОШ № 2 побували в 11-й Державній пожежно-рятувальній частині управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області.
Thumbnail Мультимедійна лабораторія «МедіаСтарт» оголошує набір дітей на навчальний курс «Робототехніка». На заняттях учасники розвивають технічну творчість, на практиці знайомляться з фізикою та механікою, вчаться розробляти алгоритми та створюють...