Останні новини

Тернопільський валютник розіграв «концерт» на аукціоні

valutchyk16 лютого мешканець нашого міста Олег Сус ,несподівано для багатьох, на аукціоні виграв право оренди земельної ділянки в Тернополі на 10 років площею 1 га на вулиці Тарнавського.

За цю земельну ділянку  переможець мав би платити 4,3 млн. гривень щорічно, однак до оформлення угоди справа так і не дійшла. Вже в нотаріуса Сус відмовився підписувати відповідні документи. А все через те, що переможець і не збирався орендувати дану ділянку. Його справжньою метою було не дати іншим забудовникам її отримати за прийнятною ціною. Тому і розіграв пан Сус весь цей «концерт» на аукціоні і «підтягнув» ціну оренди до захмарних висот. Як  нам стало відомо з конфіденційних джерел,  ймовірною причиною такої поведінки стало те, що напередодні торгів до учасників надходила пропозиція заплатити 10 тисяч доларів за «пасивність» на аукціоні одного з учасників. Сам Олег Сус, який відомий в Тернополі, як «спеціаліст» з незаконних валютних операцій на так званому «п’ятачку» на Тернопільському автовокзалі, а також засновник приватного підприємства «Оксі-арт» та СЖБК «Приватбуд», за відмову від підписання договору оренди втратився лишень на 4 тисячі гривень-суму початкового внеску. Тому по цій ділянці буде проведено повторний аукціон. Хоча на місці організаторів аукціону, я б подумав про відшкодування половини суми з переможця, так як це передбачено в угоді  про проведення торгів між організатором і учасниками. Це стало б добрим уроком для такого роду шахраїв-шантажистів в майбутньому. 

Василь Бойко

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail «Шаблонні архітектурні проекти не відображають індивідуальності клієнта, не завжди відповідають вимогам конкретної сім’ї, відтак потребують креативного рішення з технічно грамотним підґрунтям», - каже...
Thumbnail Свого часу жителька Шумщини Іванна Дмитрук здобула педагогічну освіту, та не знайшовши роботи за фахом, пішла працювати продавцем. Коли жінка залишилась без роботи, звернулась за допомогою у...
Thumbnail Кременеччина запрошує на літературно-мистецьку академію з нагоди 115-річчя з Дня народження Уласа Самчука
Thumbnail Тема "Бізнес ідеї 2.0: SMM-менеджмент" зацікавила безробітних тернополян, які побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє в Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Молодих батьків із дітьми 2-4 та 4-6 років запрошують на родинні заняття з казкотерапії. Під час занять за допомогою казок, вправ та ігор діти розвивають активну пізнавальну діяльність, мислення,...
Thumbnail Лідери учнівського самоврядування шкіл Тернопільського району Ангелівка, Острів, Березовиця, Буцнів, Великі Бірки, Довжанка, Мишковичі, Настасів, Почапинці, Петрики, Великий Ходачків побували на...
Thumbnail Чому людина вирішує стати на шлях підприємця? Це відбувається з різних причин: одних приваблює незалежність, інших – можливість займатися улюбленою справою, а деяких – елементарна відсутність гідної роботи.
Thumbnail Національний центр «Мала академія наук України» проведе Всеукраїнську школу з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін».
Thumbnail В Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці у батьківському клубі «Щасливі разом» 6 лютого  о 13.00 відбудеться зустріч «Як харчуватися недорого, повноцінно, збалансовано і укріпити імунітет».