Останні новини

Понад 12 тисяч безробітних жителів Тернопільщини отримали роботу за сприяння служби зайнятості

1472375483 122535З початку цього року порівняно з відповідним минулорічним періодом більш, ніж на третину розширилось коло роботодавців, які подали вакансії в місцеві центри зайнятості.

Кількість самих вакансій зросла на 32 відсотки. На 1 червня 2017-го актуальними були 2344 вакансії, у тому числі для  робітників – 1448, для службовців – 622, для осіб, які не потребують спеціальної підготовки – 274.

Працівники служби зайнятості Тернопільщини цьогоріч провели 368 семінарів для роботодавців з питань формування та ведення соціально-відповідального бізнесу, 31 виїзний семінар на територіях сільських та селищних рад, об’єднаних територіальних громад. Як наслідок, до місцевих центрів зайнятості додатково надійшло 2058 вакансій.

Роботодавцям нині потрібні продавці, бухгалтери, сестри медичні, касири торговельного залу, менеджери, водії автотранспортних засобів, трактористи, кухарі, охоронники, офіціанти, бармени, монтери колії, будівельники, перукарі, автослюсарі, підсобні робітники, прибиральники приміщень та територій, вантажники.

На одне вільне робоче місце в середньому по області претендувало четверо безробітних. Найбільшим таке навантаження було на Гусятинщині – 25 осіб зі статусом безробітного, найменшим в Тернополі та Тернопільському районі – 1 безробітний.

Служба зайнятості застосовує адресний підхід до вирішення питання забезпечення роботою кожного, хто звертається до неї. Так, протягом січня-травня 2017-го було працевлаштовано понад 12 тисяч осіб, у тому числі за рахунок компенсацій роботодавцям витрат єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття – 246 безробітних. Проходили професійне навчання або підвищували кваліфікацію майже 2,5 тисячі осіб. До участі у громадських та інших роботах тимчасового характеру вдалося залучити 1817 безробітних.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…
Thumbnail Восьмикласники Лановецької ЗОШ № 2 побували в 11-й Державній пожежно-рятувальній частині управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області.
Thumbnail Мультимедійна лабораторія «МедіаСтарт» оголошує набір дітей на навчальний курс «Робототехніка». На заняттях учасники розвивають технічну творчість, на практиці знайомляться з фізикою та механікою, вчаться розробляти алгоритми та створюють...