Останні новини

Скасують обов'язкове декларування валютних цінностей за кордоном

deklaryvannyaВимога щодо обов’язкового декларування в НБУ валютних цінностей та іншого майна резидентів, яке перебуває за межами України, та штраф за невиконання резидентами таких вимог передбачено Декретом КМУ «Про систему валютного регулювання і валютного контролю» від 19.02.1993 р. № 15-93. Однак у переліку документів, які надаються органу доходів і зборів під час митного оформлення, визначеному ст. 335 Митного кодексу України, декларація про валютні цінності, доходи та майно, що належать резиденту України і знаходяться за її межами, а також довідка про проведення декларування валютних цінностей відсутні.

Тому не можуть бути підставою для відмови в митному оформленні експортно-імпортних вантажів, а також здійсненні зовнішньоекономічної діяльності. Таким чином, в умовах сьогодення декларування суб’єктами підприємницької діяльності України наявності належних їм валютних цінностей, які знаходяться за межами України, й отримання довідок про проведення декларування валютних цінностей перетворилося на додаткову бюрократичну формальність. Водночас за невиконання резидентами вимог щодо порядку й термінів декларування валютних цінностей законодавством передбачено застосування штрафних санкцій. Зважаючи на викладене вище, Мінфіном розроблено проект Закону України «Про внесення змін до Декрету Кабінету Міністрів України «Про систему валютного регулювання і валютного контролю» (№ 6590). Його мета — скасування законодавчо встановленої вимоги щодо декларування резидентами валютних цінностей та іншого майна, яке перебуває за межами України. За матеріалами Інтерактивна бухгалтерія.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Такий заклик прозвучав під час міні-ярмарку вакансій філії «Тернопільське обласне управління ПАТ «Ощадний банк України», що відбувся у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Після дворічної перерви, впродовж якої фронтвумен гурту Маша Нікуліна встигла взяти участь у проекті "Голос Країни", розвернувши до себе 3 тренерські крісла, Fraskos презентують першу україномовну...
Thumbnail Тернопільська обласна універсальна наукова бібліотека 8 вересня запрошує тернопільські родини на творчу зустріч з  поеткою, дитячою письменницею Ольгою Атаманчук. На Вас чекає лірика для дорослих, загадки,...
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбулась зустріч представників КП «Тернопільелектротранс» із шукачами роботи.
Thumbnail У Тернопільському, Бучацькому, Заліщицькому, Зборівському, Кременецькому, Підгаєцькому та Чортківському районах Тернопільської області є 18 вакансій в освітній галузі: вчитель закладу загальної...
Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.