Останні новини

У Тернополі відкриють меморіальну дошку поету-пісняру Сергієві Сірому

20181028 101855Поет-пісняр Сергій Сірий повернувся в рідний Тернопіль – назавжди, в камені.

У понеділок, 5 листопада, о 12 годині в Тернополі на вул. Броварній,21 відбудеться урочисте відкриття меморіального знака пам‘яті Сергія Сірого. А щойно знак був установлений, хтось уже поклав жовті хризантеми – перші квіти осені – квіти пам‘яті і шани.

Громадська ініціатива тернопільських журналістів встановити меморіальний знак митцю Сергію Сірому отримала підтримку міської влади. Ще у квітні мерія Тернополя прийняла рішення про встановлення пам’ятної дошки на будинку, в якому жив письменник і журналіст Сергій Сірий. Ескіз створив художник Микола Пилипович, а задумане майстерно  втілив у камені інший тернопільський митець Зіновій Кіпибіда.

11 листопада, в неділю, Сергію Сірому виповнилося б тільки 59… Незадовго до дня свого народження він назавжди повернувся у рідне місто. Повернувся у камені…

За життя письменник двічі ставав лауреатом престижного міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова». А цьогоріч, уже після смерті, його «коронували» ще тричі. Його пісня-реквієм «Чорний ворон», приурочена захисникам України на східному фронті, отримала спеціальну відзнаку «Коронації слова-2018», а дві пісні для дітей (для найменших українців письменник творив з почуттям особливої відповідальності) вибороли одразу «золото» і «срібло» на «автономії» «Коронації слова – 2018» -  «Молодій КороНації-2018».

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих! Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail Життя – це любов! Без любові немає життя, немає продовження роду. Любити і бути коханими – найбільше щастя, і іншого не треба!
Thumbnail 25 тернопільських медсестер за сприяння Тернопільського міськрайонного центру зайнятості отримали ваучери на підвищення кваліфікації за напрямом «Інформаційні технології в медсестринстві» в Тернопільському державному...
Thumbnail Ще до закінчення підрахунку голосів ні для кого вже не було таємницею, хто з кандидатів пройшов у другий тур, а хто так і залишився сидіти на лаві запасних.
Thumbnail Дев’ятикласники Тернопільської ЗОШ №8 побували на екскурсії в ТОВ «ОСП Корпорація «Ватра», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail Фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості організували ярмарок вакансій ВП «Експлуатаційне вагонне депо Тернопіль» та ВП «Тернопільська дирекція залізничних перевезень» регіональної філії «Львівської...
Thumbnail Як краще пізнати себе? Як зрозуміти ближніх? Який в мене настрій? Що саме мені потрібно робити для саморозвитку? На ці та інші питання на березневому засіданні клубу «Час Z», що діє при...
Thumbnail 1000 і одна ідея для започаткування власної справи зацікавила безробітних тернополян, які відвідали клуб бізнес-подій, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Наша Анютка тільки почала своє життя в березні 2014 року, а вже у вересні змушена була змінити свою затишну домашню колиску на лікарняне ліжко.