Останні новини

На Тернопільщині відбувся обласний Чемпіонат з вільної боротьби

79979vbnВідбувся Чемпіонат Тернопільщини з вільної боротьби серед борців 18-20 років. За результатами визначились спортсмени, які у складі збірної 25-28 березня в Харкові представлятимуть Тернопільську область на Чемпіонаті України U-20, серед юніорів та юніорок 1999-2001р.н.

Серед юніорів до Харкова поїдуть у в.к. до 57кг Андрій Демкович (тренер Володимир Перхалюк, м.Теребовля) та Сергій Єршов (тренер Василь Руденко, м.Тернопіль), у в.к. до 65кг Олег Ключка (тренер Євген Король, м.Збараж), у в.к. до 70кг Святослав Жирій (тренер Олег Жирій, м.Тернопіль), у в.к. до 74кг Олександр Михальський (тренер Петро Король, м.Збараж), у в.к. до 79кг Віктор Крупа (тренер Руслан Антонюк, м.Борщів\Скала Подільська), у в.к. до 92кг Валентин Галайчук (тренер Руслан Антонюк, м.Борщів\Скала Подільська), у в.к. до 97кг Назар Періг (тренер Василь Руденко, м.Тернопіль), серед юніорок Богдана Малищик (тренер Олег Жирій, м.Тернопіль).

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих! Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail Життя – це любов! Без любові немає життя, немає продовження роду. Любити і бути коханими – найбільше щастя, і іншого не треба!
Thumbnail 25 тернопільських медсестер за сприяння Тернопільського міськрайонного центру зайнятості отримали ваучери на підвищення кваліфікації за напрямом «Інформаційні технології в медсестринстві» в Тернопільському державному...
Thumbnail Ще до закінчення підрахунку голосів ні для кого вже не було таємницею, хто з кандидатів пройшов у другий тур, а хто так і залишився сидіти на лаві запасних.
Thumbnail Дев’ятикласники Тернопільської ЗОШ №8 побували на екскурсії в ТОВ «ОСП Корпорація «Ватра», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail Фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості організували ярмарок вакансій ВП «Експлуатаційне вагонне депо Тернопіль» та ВП «Тернопільська дирекція залізничних перевезень» регіональної філії «Львівської...
Thumbnail Як краще пізнати себе? Як зрозуміти ближніх? Який в мене настрій? Що саме мені потрібно робити для саморозвитку? На ці та інші питання на березневому засіданні клубу «Час Z», що діє при...
Thumbnail 1000 і одна ідея для започаткування власної справи зацікавила безробітних тернополян, які відвідали клуб бізнес-подій, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Наша Анютка тільки почала своє життя в березні 2014 року, а вже у вересні змушена була змінити свою затишну домашню колиску на лікарняне ліжко.