Останні новини

На Тернопільщині відбувся обласний Чемпіонат з вільної боротьби

79979vbnВідбувся Чемпіонат Тернопільщини з вільної боротьби серед борців 18-20 років. За результатами визначились спортсмени, які у складі збірної 25-28 березня в Харкові представлятимуть Тернопільську область на Чемпіонаті України U-20, серед юніорів та юніорок 1999-2001р.н.

Серед юніорів до Харкова поїдуть у в.к. до 57кг Андрій Демкович (тренер Володимир Перхалюк, м.Теребовля) та Сергій Єршов (тренер Василь Руденко, м.Тернопіль), у в.к. до 65кг Олег Ключка (тренер Євген Король, м.Збараж), у в.к. до 70кг Святослав Жирій (тренер Олег Жирій, м.Тернопіль), у в.к. до 74кг Олександр Михальський (тренер Петро Король, м.Збараж), у в.к. до 79кг Віктор Крупа (тренер Руслан Антонюк, м.Борщів\Скала Подільська), у в.к. до 92кг Валентин Галайчук (тренер Руслан Антонюк, м.Борщів\Скала Подільська), у в.к. до 97кг Назар Періг (тренер Василь Руденко, м.Тернопіль), серед юніорок Богдана Малищик (тренер Олег Жирій, м.Тернопіль).

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…
Thumbnail Восьмикласники Лановецької ЗОШ № 2 побували в 11-й Державній пожежно-рятувальній частині управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області.
Thumbnail Мультимедійна лабораторія «МедіаСтарт» оголошує набір дітей на навчальний курс «Робототехніка». На заняттях учасники розвивають технічну творчість, на практиці знайомляться з фізикою та механікою, вчаться розробляти алгоритми та створюють...