Останні новини

Зарплата військового повинна зрости

TurchynovПро підвищення зарплат контрактникам йдеться у військовому бюджеті України на 2016 рік, який затвердила Рада національної безпеки і оборони України. Також у Законі відображено основні напрямки Стратегії національної безпеки та військової доктрини України.

Про це повідомив Секретар РНБО Олександр Турчинов, зазначає «Українська Правда».

Секретар РНБО підкреслив, що відповідно до військового бюджету на 2016 рік, на безпеку і оборону України виділено 5% від ВВП - близько 113 млрд. грн. "А безпосередньо на оборону виділено близько 3% ВВП", - сказав він.

За словами Олександра Турчинова, з цієї суми 100 млрд. повинно бути профінансовано з загального фонду бюджету, а решта - надійде за рахунок спецфондів і державних гарантій. "Це величезна сума в умовах нашої країни і це той мінімум, який нам дозволяє протистояти агресії", - зауважив Секретар РНБО.

Він підкреслив, що із цих коштів має забезпечуватись підняття зарплати нашим військовим, - "насамперед тим, хто підписуватиме контракт зі ЗС, Нацгвардією".

"Ми ставимо завдання, щоб мінімальна зарплата військового була не менше 7 тисяч гривень. Тому що інакше мотивації підписувати контракт у них не буде", - констатував Турчинов.

Секретар РНБО додав, що водночас Україні треба розраховувати на власні сили і тому "потрібна нова зброя, нам треба посилити ППО, ракетний потенціал нашої країни, зокрема, аерокосмічну розвідку тощо. А ці напрямки потребуватимуть значного ресурсу". "Але для того, щоб дати відсіч будь-яким загрозам, цей ресурс ще треба буде збільшувати", - підсумував він.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…