Останні новини

Голова Чортківської райради порушив закон про корупцію

Shepeta27 листопада 2015 року на  сесії новобраної  Чортківської районної ради головою обрали 31 річного місцевого приватного підприємця.

В той же день він склав присягу і приступив до повноцінного виконання своїх обов’язків. Такі дії пана Шепети підпадають під дію  Закону України  «Про засади запобігання і протидії корупції» і мають корупційні ознаки, оскільки на цей момент він залишався   приватним  підприємцем і не мав права виконувати обов’язки посадової особи органу місцевого самоврядування. Викликає здивування небажання  Віктора Михайловича  проходити спеціальну перевірку, обов’язкову для всіх  держслужбовців, можливо він приховує ще якісь  факти невідомі громадськості.

Просимо вважати дану публікацію зверненням до правоохоронців щодо встановлення чи підпадають дії Віктора Шепети під ознаки корупційного правопорушення.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…