Останні новини

«Не хочеш на фронт – мотивуй інших!» - гасло мобілізаційної кампанії очільника Тернопільської ОДА

sbarnaПідсумки 5-ої черги мобілізації в області та підготовку до 6-ої черги обговорили під час засідання Ради оборони 18 червня. В області змінюють підходи до проведення мобілізаційних заходів, заявив очільник області Степан Барна.

«Корупція у проведенні мобілізаційної роботи є неприпустимою, - зазначив він. - Відправляти на фронт потрібно гідних військовослужбовців. Я переконаний, що у кожному селі можна знайти чоловіків, які хочуть захищати кордони нашої держави. Інше питання, чи проводять керівники на місцях відповідну роз’яснювальну роботу та оповіщення військовозобов’язаних. Ми гарантуємо мобілізованим працевлаштування, гідну оплату за службу, збереження головного місця праці та заробітної плати. Примусова мобілізація в області повинна відійти на останнє місце».

Також він заявив про те, що ефективне виконання мобілізаційної кампанії буде одним із найголовніших критеріїв оцінки роботи керівників на місцях.

«Якщо керівник не справляється з обов’язками на займаній посаді, краще йому відправитись у зону АТО та виконати свій конституційний обов’язок. Ми вже маємо такий приклад у Монастириську. Переконаний, що міський голова після повернення з фронту активніше проводитиме заходи щодо оповіщення військовозобов’язаних».

Виходить, не провів успішну кампанію з мобілізації – значить, не справився з роботою, як міський голова, і тоді будеш покараний, – як саме? – гайда на фронт! Ось і нові підходи «роз’яснювальної роботи» ОДА. Ще й прецедент вже створили, щоб усі боялись, мовляв, он вже одного відправили в зону АТО. І після того Степан Барна хоче, щоб керівники вели роз’яснювальну роботу про те, що захищати Батьківщину – це гідно і престижно.

В ОДА заявляють, що зміна підходів щодо проведення мобілізації уже дала певні результати. Тернопільщина виконала 5-ту чергу на 72 % і займає 13-е місце серед усіх областей.

«Я дякую усім районам, які виконали мобілізаційний план. Дякую будівельникам, які добровільно зводять об’єкти оборони у зоні АТО. Це завдання ми виконуємо одні з перших, - підсумував Степан Барна. - Закликаю усіх керівників брати приклад та переймати досвід щодо ефективних методів діяльності, які наближують державу до миру та стабільності»

Степан Барна вважає, що він інноваційно «мотивує» очільників районів. Можна припустити, як такі «інноваційні підходи» діють на міських голів районів, і як вони, в свою чергу, «заохочують» громадян до проходження військової служби, лиш би виконати мобілізаційний план і лишитись у своїх теплих кріслах. «Добровільно-примусово» – радянське гасло, яке залишається актуальним в роботі державних установ і донині.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…