Останні новини

Ляшко дочекався свого «зоряного часу»!

Liashko 678Лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко сьогодні провів перемовини з поки ще прем`єр-міністром України Арсенієм Яценюком, після яких заявив, що готовий увійти в коаліцію більшості парламентських фракцій.

Враховуючи той факт, що на даний час про свій вихід з коаліції заявили партії «Батьківщина» та «Самопоміч» і врезультаті цього коаліція юридично перестає існувати, Ляшко із своїми депутатами її може врятувати. Вочевидь для нього настав «зоряний час» і Олег Валерієвич виторгував за спасіння «рядового Яценюка» серйозні преференції та бонуси - а це як мінімум декілька міністерських портфелів. Можливо і для себе щось залишив, приміром посаду Міністра внутрішніх справ. Очолити це відомство та навести порядок у боротьбі з корупцією нещодавно безапеляційно Ляшко  заявляв журналістам, хоч сам Олег Валерійович тричі судимий. Проте в нашій країні, де гопнік стає президентом, такими дрібницями вже нікого не здивуєш.

Чим Ляшко займався раніше можна ознайомитись тут: https://youtu.be/2_xiETOgKxw

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…