Останні новини

Бізнесмен, який вдає з себе морального політика

Sorokalit TernopilВ нашій державі бізнес (гроші) і політика пов`язані нероздільно. Чим вище ти підіймаєшся по політичній драбині, тим кращі перспективи для розвитку твого власного бізнесу. Тому багато бізнесменів поєднують бізнес і політику, вдаючи із себе «борців» за людські долі.

У нашому випадку мова йде про депутата Тернопільської міської ради та керівника комунального підприємства «Тернопіль Інтеравіа» Івана Сорокаліта, який крім того є власником мережі інтернет-кафе «Крапка».

Свою політичну  кар’єру він розпочинав у громадянській  партії  «Пора». Пан Сорокаліт очолював деякий час Тернопільську обласну партійну організацію,  проте  скоро зрозумів що ця політична сила жодних дивідендів йому  не принесе. Зоряний час амбітного Івана настав після вступу до лав ВО «Свобода». Від цієї політичної сили  в 2010 році Сорокаліт став депутатом Тернопільської міської ради та увійшов у депутатську комісію по приватизації. З цього моменту матеріальне становище депутата почало значно покращуватись, а бізнес розширюватись. Подейкують, що вирішити з Іваном питання приватизації вартувало 500 доларів США і клієнтів було чимало. Однак, як відомо, апетит приходить під час їжі. Захотілося пану Сорокаліту покращити власні житлові умови, прикупити іншої нерухомості. Враховуючи, що значних обігових коштів на той момент в наявності не було, прийшлося брати позики в банку. З огляду на те, що справи в депутата йшли непогано, кредити планувалося повернути вчасно. Проте економічна криза внесла свої корективи в  плани і тепер, щоб вийти із скрутної фінансової ситуації, пану Сорокаліту треба було проявляти себе на політичній арені, просуватись вверх, оскільки теперішнє його становище уже не відповідало його апетитам. Саме це він планував зробити одразу після місцевих виборів восени 2015 року, коли вдруге обрався депутатом міської ради. Тоді амбітний політик намагався стати центром впливу при прийнятті рішень у місцевій «Свободі» та  поборотися за посаду секретаря міської ради. Але не вийшло.

Тепер Іван Сорокаліт надіється на позачергові парламентські вибори, на яких планує балотуватися по місту Тернополю. Цікаво тільки від якої політичної сили, оскільки, на мою думку, партійні лідери більше не захочуть вислуховувати ультиматуми та істерики  самозакоханого депутата.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…