Останні новини

Гаражні кооперативи за рішенням міської ради отримали землю

harazhi 300x168Вчора, 30 червня, на сесії Тернопільської міської ради було ухвалено рішення про надання безкоштовно у власність земельної ділянки площею 4,3547 га за адресою вул.Микулинецька,6 гаражному кооперативу «Автомобіліст -2».

Це вже другий гаражний кооператив, який отримав безкоштовно усю земельну ділянку.

Кооператив «Ветеран»  першим домігся від влади справедливості та отримав безкоштовно земельну ділянку цілим масивом, а не кожен учасник кооперативу окремо  за великі гроші.

Тернополяни уже тривалий час спостерігають за баталіями між владою та власниками гаражів. Оскільки, за намірами міської влади усі члени гаражних кооперативів мали б оформляти право власності на землю кожен окремо.

За  нашими підрахунками, за оформлення документації на землю під усіма гаражами міста, наближена до міського голови фірма могла б заробити кілька мільйонів гривень.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…