Останні новини

Нова влада - старі методи

vybory gromadyВибори до новоутворених громад, які заплановані у Тернопільській області на грудень цього року, є своєрідним іспитом для місцевої влади і проекцією на майбутні парламентські або президентські вибори, запах яких витає у повітрі.

Є всі підстави прогнозувати, що «бебепівська» влада провалить цей іспит з тріском. Зубожіння населення, продовження війни на Сході, резонансне е-декларування, підняття тарифів – всі ці чинники і так б’ють по рейтингу президентської команди. А тут ще місцеві діячі періодично його добивають.

От і щодо виборчого процесу, громадські інституції, які здійснюють моніторинг за його перебігом, зафіксували ганебний фальстарт з боку представників сучасного адмінресурсу.

Випадок трапився у Зборівському районі (де ще не встиг вщухнути скандал із підстреленим очільником влади), а саме на території майбутньої Залозецької громади, вибори до якої мають відбутись 18 грудня.

Uryk MudloЯк виявилось, по населеним пунктам, мешканці яких зголосились до об’єднання, почав «працювати» «бебепівський каток» у складі діючого нардепа Тараса Юрика, який задекларував за 2015 рік більше мільйона гривень готівки, його помічника Василя Мудла і, звісно, майбутнього кандидата від влади на посаду керівника громади (а нині діючого голови Залозецької ради) Любомира Фесика.fesyk l

Методи роботи цього «тріо», за словами тих, з ким вони зустрічались, були настільки нафталіново-ригівські, що окремі голови сільських рад і директори шкіл пережили інфарктне дежавю… В «кращих традиціях» «хоптянівських папєрєдніків» представники постмайданівської влади, не дочекавшись офіційного старту виборчої кампанії, почали нахабно агітувати за свого майбутнього висуванця Фесика. При чому – в робочий час, при чому – саме в той день, коли сам Фесик повинен був здійснювати прийом громадян у Залізцях, «тріо бебепістів» розповідали про перетворення новоствореної громади на «Нові Васюки». З єдиним уточненням, що будівництво цього супер-проекту в окремо взятій громаді, розпочнеться аж після виборів і лише за умови, якщо переможе саме висуванець від влади…

Проте виглядає так, що саме той фальстарт і зіграє злий жарт із цими агітаторами… Адже на календарі таки 2016 рік, адже наші люди тепер будь-які спроби адмінтиску сприймають не просто «в штики», але й дають на них адекватні відповіді. Зокрема, і інформація про «гастролі» цього «бебепівського тріо» по Піщанах, Ратищах, Чистопадах, Білокриниці, Тростянці та Гаях за Рудою на Зборівщині вже потрапила у ЗМІ і не лише… І це таки дає шанс зупинити цю несподівану реінкарнацію ПР на Тернопільщині і відкриває можливість людям обирати не ганебне минуле, а справжнє майбутнє, без жодного втручання адміністративного ресурсу.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…