Останні новини

На Тернопіллі рівень злочинності один із найнижчих у державі

Відбулась нарада керівників правоохоронних органів Тернопільщини під головуванням прокурора області Олександра Мартинюка. На ній обговорили стан роботи силових відомств у сфері протидії злочинності та корупції.

У Тернопільській області, завдяки наполегливій роботі правоохоронних органів, рівень злочинності в області один із найнижчих у державі – 37,2 кримінальних правопорушень на 10 тисяч населення. Це майже удвічі нижче загальнодержавного.

Впродовж поточного року в області обліковано 4876 кримінальних правопорушень, з яких понад чверть злочинів належать до категорії тяжких та особливо тяжких. За об’єктом посягання найчисельнішими є злочини проти власності, життя та здоров’я, у сфері обігу наркотичних засобів і психотропних речовин, у сфері службової діяльності.

Учасники наради звернули увагу на недоліки у роботі на цьому напрямку та визначили дієві заходи, направлені на покращення криміногенної ситуації та попередження злочинних і корупційних проявів у регіоні.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…