Останні новини

Замість дитячого майданчика Ландяк побудував собі маєток

ЛандякОдин із дописувачів інтернет-газети «Часопис» повідомив про те, що в приватному секторі мікрорайону «Канада» по вул. Канадській (без номеру) ще донедавна знаходився пункт прийому склотари (не діючий).

Після зведення по цій вулиці ТОВ «Тернопільбуд» багатоповерхівки планувалося провести благоустрій прилеглої території, а на місці склотари збудувати дитячий майданчик.

Проте у справу «вліз» депутат Тернопільської міської ради Петро Ландяк, який на той час ще був першим заступником міського голови і зловживаючи службовим становищем приватизував собі цю земельну ділянку площею понад 0,05 га, де побудував триповерховий маєток площею понад 400 кв м. Будинок ще не зданий в експлуатацію. Вочевидь, Петро Дмитрович напередодні виборчої кампанії не хоче платити чималий податок за свою нерухомість.

Пан Ландяк по всьому місту розмістив білборди, що він і його партія «Громадянська позиція» проти різного роду забудов в Тернополі. То як тоді розцінювати громаді його дії?

IMG 0227

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…