Останні новини

Ірина Нестюк – дівчина, яка дарує роботу

Nestiuk«Знаменитий» вислів «Тепер молодь не така...» неможливо примінити до Ірини Нестюк. Її енергійність, цілеспрямованість та успішність дивують багатьох – від однолітків до людей літнього віку. Ірина – беззаперечний лідер довіри серед тернопільської молоді, активний учасник громадського життя краю. І, звісно, вона – молода, весела і вродлива дівчина, справжня окраса команди Української Галицької Партії на Тернопільщині.

У час тотального безробіття люди, котрі пропонують роботу для інших, сприймаються по особливому. Саме особливою можна сміливо назвати тернополянку Ірину Нестюк, яка у неповні 25 років є директором Тернопільського обласного Молодіжного центру праці.

Ірина – освітчена та надзвичайно цілеспрямована людина. Окрім навчання у коледжі Галицького інституту ім. В. Чорновола, а, згодом, Львівському Національному Університеті ім. І. Франка, левову частку свого часу вона приділяла різноманітним тренінгам та семінарах, під час яких вдосконалювала свої знання у різних сферах – правознавстві, інформаційних технологіях, бізнес-плануванні та багато інших.

Після закінчення університету, наполегливій дівчині запропонували спробувати свої сили у надзвичайно актуальній на сьогоднішній день галузі – працевлаштуванню молоді, своїх ровесників. А так, як Ірина не вміє братись за справу абияк, то вже через рік її було призначено директором Молодіжного центру праці. Від 2012 року Ірина Нестюк, разом із колегами, здійснили справжню революцію у своїй галузі.

 Запитайте пересічного тернополянина, віком до тридцяти років, чи знає він про Молодіжний центр праці і у більшості випадків відповідь буде: «Чув. Знаю. Звертався». Адже десятки тисяч молодих людей сьогодні активну шукають як не основну роботу, то, бодай якийсь тимчасовий підробіток. І майже для всіх них у Ірини Нестюк завжди знаходиться пропозиція.

«Головне у житті, - вважає Ірина, - вірити у себе, у свої сили, у те, що ти робиш і тоді ніякі труднощі не страшні. А ще важливо – не боятись приймати рішення. Іноді вони можуть бути нестандартними, іноді складними, іноді можуть здаватись нереальними. Але все залежить від власної наполегливості та відповідальності. Світ любить сильних, суспільство цінує відповідальних».

На сьогоднішній день – Ірина Нестюк справжній авторитет для своїх ровесників. Окрім основного місця роботи, із друзями встигає реалізовувати цікаві молодіжні акцій та заходи: «Навчальний центр з інформаційних технологій», «Мистецька студія подарунків», всеукраїнський фестиваль «Ми працею славимо тебе Україно».

 А нещодавно Ірина зацікавилась діяльністю Української Галицької Партії. Точніше, отримала пропозицію долучитись до команди УГП на Тернопіллі. І в цьому напрямку дівчина проявила себе з найкращої сторони. Знову ж таки, за короткий термін, була обрана на посаду заступника голови Тернопільської обласної організації Української Галицької Партії.

«Вірю, що у новій для мене політичній сфері, - ділиться планами Ірина, - зможу бути корисною для людей. Час завоскованих політиків минає. На моє переконання, і в цю галузь суспільного життя мають приходити молоді та енергійні люди, з новими поглядами, з власними ідеями». 

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…