Останні новини

Ірина Нестюк – дівчина, яка дарує роботу

Nestiuk«Знаменитий» вислів «Тепер молодь не така...» неможливо примінити до Ірини Нестюк. Її енергійність, цілеспрямованість та успішність дивують багатьох – від однолітків до людей літнього віку. Ірина – беззаперечний лідер довіри серед тернопільської молоді, активний учасник громадського життя краю. І, звісно, вона – молода, весела і вродлива дівчина, справжня окраса команди Української Галицької Партії на Тернопільщині.

У час тотального безробіття люди, котрі пропонують роботу для інших, сприймаються по особливому. Саме особливою можна сміливо назвати тернополянку Ірину Нестюк, яка у неповні 25 років є директором Тернопільського обласного Молодіжного центру праці.

Ірина – освітчена та надзвичайно цілеспрямована людина. Окрім навчання у коледжі Галицького інституту ім. В. Чорновола, а, згодом, Львівському Національному Університеті ім. І. Франка, левову частку свого часу вона приділяла різноманітним тренінгам та семінарах, під час яких вдосконалювала свої знання у різних сферах – правознавстві, інформаційних технологіях, бізнес-плануванні та багато інших.

Після закінчення університету, наполегливій дівчині запропонували спробувати свої сили у надзвичайно актуальній на сьогоднішній день галузі – працевлаштуванню молоді, своїх ровесників. А так, як Ірина не вміє братись за справу абияк, то вже через рік її було призначено директором Молодіжного центру праці. Від 2012 року Ірина Нестюк, разом із колегами, здійснили справжню революцію у своїй галузі.

 Запитайте пересічного тернополянина, віком до тридцяти років, чи знає він про Молодіжний центр праці і у більшості випадків відповідь буде: «Чув. Знаю. Звертався». Адже десятки тисяч молодих людей сьогодні активну шукають як не основну роботу, то, бодай якийсь тимчасовий підробіток. І майже для всіх них у Ірини Нестюк завжди знаходиться пропозиція.

«Головне у житті, - вважає Ірина, - вірити у себе, у свої сили, у те, що ти робиш і тоді ніякі труднощі не страшні. А ще важливо – не боятись приймати рішення. Іноді вони можуть бути нестандартними, іноді складними, іноді можуть здаватись нереальними. Але все залежить від власної наполегливості та відповідальності. Світ любить сильних, суспільство цінує відповідальних».

На сьогоднішній день – Ірина Нестюк справжній авторитет для своїх ровесників. Окрім основного місця роботи, із друзями встигає реалізовувати цікаві молодіжні акцій та заходи: «Навчальний центр з інформаційних технологій», «Мистецька студія подарунків», всеукраїнський фестиваль «Ми працею славимо тебе Україно».

 А нещодавно Ірина зацікавилась діяльністю Української Галицької Партії. Точніше, отримала пропозицію долучитись до команди УГП на Тернопіллі. І в цьому напрямку дівчина проявила себе з найкращої сторони. Знову ж таки, за короткий термін, була обрана на посаду заступника голови Тернопільської обласної організації Української Галицької Партії.

«Вірю, що у новій для мене політичній сфері, - ділиться планами Ірина, - зможу бути корисною для людей. Час завоскованих політиків минає. На моє переконання, і в цю галузь суспільного життя мають приходити молоді та енергійні люди, з новими поглядами, з власними ідеями». 

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Вакансії машиніста шпрединг-машини, слюсарів-ремонтників, підсобних робітників запропонувало ТОВ «Вінісан» безробітним тернополянам під час міні-ярмарку вакансій, що відбувся у Тернопільському міськрайонному центрі...
Thumbnail Успішним бізнесменом став колишній тернополянин Олександр Довжук, який за спрямуванням Тернопільського міськрайонного центру зайнятості пройшов онлайн навчання з основ підприємництва в Рівненському...
Thumbnail В погожу днину, 12 жовтня 2019 року, спортивний зал Гусятинської ДЮСШ гостинно приймав гостей, що приїхали  на турнір з волейболу серед ветеранів, приурочений святкуванню Покрови Пресвятої...
Thumbnail Працівники Тернопільського міськрайонного центру зайнятості взяли участь у «Форумі нових можливостей» організованому у ТРЦ «Подоляни» юридичним факультетом Тернопільського національного економічного...
Thumbnail 2-річна Ангеліна Баб'єва з Херсону перебуває у відділенні анестезіології обласної дитячої клінічної лікарні. Дівчинка перевернула на себе каструлю з окропом. Унаслідок чого отримала 30% опіків, з...
Thumbnail Тернополяни мали гарну нагоду ознайомитися із діяльністю ТОВ завод «Ремпобуттехніка», перспективами працевлаштування, умовами праці та її оплати, вимогами до працівників.
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді організовують сімейні розвиваючі заняття для діток 2-4 років «Цікаві малюки». Заняття направлені на розвиток у дітей дрібної моторики; сприйняття, уваги,...
Thumbnail «Тіньова» зайнятість, неофіційна зарплата - позбавляють частки пенсії в майбутньому. Про це йшлося на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, для безробітних на...
Thumbnail «Стань винахідником!». Такою була тема вересневого засідання молодіжного Клубу “Час Z”, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.