Останні новини

В Тернопільському районі «Свободу» зняли з реєстрації

svobodaПід час засідання Тернопільської районної виборчої комісії 1 жовтня 2015 р. члени комісії проголосували за зняття з виборчих перегонів до районної ради кандидатів у депутати від ВО «Свобода», політичної партії «Самопоміч» та «Народного руху України».

Підстава для всіх однакова: застава за виборчий список політичної сили була оплачена з приватної банківської картки, а не з банківського рахунку політичної партії, як того вимагає ст. 44 Закону України «Про місцеві вибори». Більше того оплата застави за районні організації ВО «Свобода» та політичної партії «Самопоміч» (це клон відомого об’єднання «Самопоміч» Андрія Садового) проведені з банківської картки заступника голови Тернопільської районної ради Романа Наконечного . Виходить «Свобода» ще й клони фінансує?

Після зняття з реєстрації члени ВО «Свобода» почали заявляти, що все це тиск влади та усунення сильних суперників. Але ж, хлопці, до чого тут такі заяви, вам треба було уважно читати Закон України «Про місцеві вибори». Говорячи народною мовою «Свобода» просто «лоханулась».

П.С. Така ж ситуація і в інших районних виборчих комісіях, проте на це мало хто звертає увагу.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…