Останні новини

На Тернопільщині псують агітаційні матеріали кандидатів у Президенти Олега Ляшка та Олександра Шевченка

9.02 Ternopil shewchenko8 лютого спостерігач ОПОРИ у місті Кременець зафіксував пошкоджені червоною фарбою білборди кандидатів у Президенти України Олега Ляшка (Радикальна партія) та Олександра Шевченка (Українське об’єднання патріотів – УКРОП).

Зіпсований рекламний щит «Гарантую! Борги України повертати грошима корупціонерів» із зображенням кандидата та підписом «Олександр Шевченко» був розміщений у центрі міста Кременець.

Інший пошкоджений білборд із фотографією кандидата Олега Ляшка та написом «Ляшко. Українцям роботу! Це можливо!» знаходився біля автовокзалу цього ж районного центру.

Агітаційні матеріали на обох носіях реклами, відповідно до Закону України «Про вибори Президента України», містили вихідні відомості. Отже, зафіксовані випадки псування продуктів передвиборчої агітації можуть бути розцінені як перешкоджання діяльності суб'єкта виборчого процесу через пошкодженням майна. А зловмисники можуть бути покарані обмеженням або позбавленням волі на строк від двох до п’яти років, відповідно до частини 2 статті 157 Кримінального кодексу України.

9.02 Ternopil lashko

ОПОРА звернулась у приймальню Тернопільської організації Радикальної партії Олега Ляшка, щоб дізнатися чи реагували представники політсили на факт пошкодження агітаційних матеріалів свого кандидата у Президенти. Керівник організаційного відділу Тернопільської територіальної організації Сергій Стець повідомив, що інформація про цей випадок для нього нова. Він додав: «Про цю обставину буде повідомлено у Виконавчий комітет партії, зокрема, безпосереднім представникам кандидата у Президенти України Олега Ляшка. Думаю, ними будуть вжиті відповідні заходи, можливо навіть звернення в правоохоронні органи для належної реакція на дану подію».

9.02 Ternopil shewchenko

У представників партії УКРОП коментар взяти не вдалося. Приймальня Тернопільської обласної організації «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» була зачинена, а на телефонні дзвінки ніхто не відповідав.

Також спостерігачі ОПОРИ звернулись за офіційним коментарем в Головне управління національної поліції в Тернопільській області. Зі слів начальник відділу комунікації ГУНП в Тернопільській області Сергія Крети, стало відомо, що факти пошкодження білбордів у місті Кременець були виявлені працівниками групи швидкого реагування під час патрулювання 7 лютого. «Ці випадки занесені в журнал Єдиного обліку та щодо них проводиться перевірка за статтею 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення», - проінформував він.

«У випадках пошкодження агітаційних матеріалів кандидатів у Президенти України їхнім представникам варто звертатись із відповідними заявами у поліцію, адже під час виборчого процесу такі дії мають ознаки перешкоджання діяльності кандидата, що регулюється ч.2 ст. 157 ККУ», - зазначає координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами в Тернопільській області Ольга Галушка.

Ольга Галушка, координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами в Тернопільській області

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Патронат над дитиною - теж робота
Вівторок, 19 лютого 2019
Thumbnail Під таким гаслом відбулася робоча зустріч, організована Тернопільським міськрайонним центром зайнятості для представників міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, служби у...
Thumbnail Цікаву екскурсію для учнів Чортківської ЗОШ № 2 організували фахівці районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості - у відокремлений підрозділ «Чортківської дистанції колії».
Thumbnail З 4 по 11 лютого 2019 року Тернопільський обласний центр фізичногоздоров'я населення «Спорт для всіх» та Вищий навчальний заклад «Медичний коледж» провели  змагання з шахів серед юнаків в рамках Всеукраїнських...
Thumbnail Скалелазіння для усіх! Це унікальний вид спорту, який гармонійно розвиває усі м’язи тіла. У центрі Тернополя, за адресою: Федьковича 11 (приміщення Тернопільського Пласту), оновили скелелазну стінку. Її...
Thumbnail Фестиваль Громади рибалок Теребовлянщини з лову риби на мормишку вже всьоме проведуть на Тернопіллі. Відбуватиметься захід 10 лютого.
Thumbnail На засіданні клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, в Будинку праці, старшокласники Тернопільського НВК «Школа-ліцей № 6» ознайомились із секретами ораторського мистецтва.
Thumbnail У неділю, 3 лютого, відбудеться фінал Конкурсу учнівських та студентських робіт «Viribus unitis».
Thumbnail У рамках Меморандуму про співпрацю між Державною службою зайнятості та ПАТ «Укрзалізниця» нині триває активна взаємодія Тернопільської обласної служби зайнятості зі структурними підрозділами Львівської філії...
Thumbnail До 100-Ї річниці Соборності України Молодіжний Націоналістичний Конгрес (МНК) - Тернопіль оголошує конкурс студентських та учнівських робіт (есе) “Viribus unitis”.