Останні новини

На Тернопільщині псують агітаційні матеріали кандидатів у Президенти Олега Ляшка та Олександра Шевченка

9.02 Ternopil shewchenko8 лютого спостерігач ОПОРИ у місті Кременець зафіксував пошкоджені червоною фарбою білборди кандидатів у Президенти України Олега Ляшка (Радикальна партія) та Олександра Шевченка (Українське об’єднання патріотів – УКРОП).

Зіпсований рекламний щит «Гарантую! Борги України повертати грошима корупціонерів» із зображенням кандидата та підписом «Олександр Шевченко» був розміщений у центрі міста Кременець.

Інший пошкоджений білборд із фотографією кандидата Олега Ляшка та написом «Ляшко. Українцям роботу! Це можливо!» знаходився біля автовокзалу цього ж районного центру.

Агітаційні матеріали на обох носіях реклами, відповідно до Закону України «Про вибори Президента України», містили вихідні відомості. Отже, зафіксовані випадки псування продуктів передвиборчої агітації можуть бути розцінені як перешкоджання діяльності суб'єкта виборчого процесу через пошкодженням майна. А зловмисники можуть бути покарані обмеженням або позбавленням волі на строк від двох до п’яти років, відповідно до частини 2 статті 157 Кримінального кодексу України.

9.02 Ternopil lashko

ОПОРА звернулась у приймальню Тернопільської організації Радикальної партії Олега Ляшка, щоб дізнатися чи реагували представники політсили на факт пошкодження агітаційних матеріалів свого кандидата у Президенти. Керівник організаційного відділу Тернопільської територіальної організації Сергій Стець повідомив, що інформація про цей випадок для нього нова. Він додав: «Про цю обставину буде повідомлено у Виконавчий комітет партії, зокрема, безпосереднім представникам кандидата у Президенти України Олега Ляшка. Думаю, ними будуть вжиті відповідні заходи, можливо навіть звернення в правоохоронні органи для належної реакція на дану подію».

9.02 Ternopil shewchenko

У представників партії УКРОП коментар взяти не вдалося. Приймальня Тернопільської обласної організації «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» була зачинена, а на телефонні дзвінки ніхто не відповідав.

Також спостерігачі ОПОРИ звернулись за офіційним коментарем в Головне управління національної поліції в Тернопільській області. Зі слів начальник відділу комунікації ГУНП в Тернопільській області Сергія Крети, стало відомо, що факти пошкодження білбордів у місті Кременець були виявлені працівниками групи швидкого реагування під час патрулювання 7 лютого. «Ці випадки занесені в журнал Єдиного обліку та щодо них проводиться перевірка за статтею 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення», - проінформував він.

«У випадках пошкодження агітаційних матеріалів кандидатів у Президенти України їхнім представникам варто звертатись із відповідними заявами у поліцію, адже під час виборчого процесу такі дії мають ознаки перешкоджання діяльності кандидата, що регулюється ч.2 ст. 157 ККУ», - зазначає координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами в Тернопільській області Ольга Галушка.

Ольга Галушка, координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами в Тернопільській області

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…