Останні новини

Борці з Тернопілля привезли з Чехії 15 медалей

borotbaКоманда тернопільських борців повернулася з міста Острави, що в Чехії. Там відбувся міжнародний турнір з вільної боротьби пам’яті тренера Й.Клепця. У змаганнях брали участь найсильніші спортсмени Чехії, Словаччини, Польщі та України, яку представляли команди з Тернополя та Збаража.

Щодо виступу тернополян, то як повідомив президент спортивного клубу імені Богдана Сцібайла «ГалТер’S» Ігор Сцібайло, троє спортсменів стали чемпіонами турніру і здобули золоті медалі. Так, серед старших юнаків та кадетів не було рівних тернополянам Василю Ільницькому у ваговій категорії до 50 кг та Володимиру Рибіну у ваговій категорії до 54 кг, а серед юніорів та дорослих золоту нагороду здобув Тарас Миськів у ваговій категорії до 74 кг.

За словами Ігоря Сцібайла, в боротьбі за чемпіонство наші борці в більшості чисто або технічно вигравали у своїх суперників поляків, словаків та чехів. «Поступившись значно важчій та старшій чеській суперниці, в фіналі срібну нагороду турніру здобула тернополянка Аліна Сивак. Також серед дорослих і значно важчих борців виступав тернополянин Валерій Рибін у ваговій категорії до 65 кг. Маючи 18 років і вагу 57 кг, спорстмен здобув срібну нагороду, зайнявши друге місце», - розповідає Ігор Сцібайло.

Троє тернопільських борців - Володимир Рибін, Василь Ільницький та Аліна Сивак є учнями Львівського державного училища фізичної культури, Тарас Миськів студент Львівського національного університету ім.І.Франка, а Валерій Рибін студент Тернопільського Національного педагогічного університету ім.В.Гнатюка.

В заліку, показавши хороші результати на цих міжнародних змаганнях, команда Тернополя з шести учасників завоювала три золоті та дві срібні нагороди (СК ім. Б.Сцібайла «ГалТер’S»).

Також десять нагород різного ґатунку здобула команда Збаража із 13-ти учасників (CK «Чемпіон»). Збаражчани - вихованці тренерів Петра та Євгена Королів - зайняли друге загальнокомандне місце, поступившись господарям змагань. Серед молодших юнаків чемпіонами стали Назар Григоряк (вагова категорія 27 кг) та Арсен Цар (39 кг). Серед старших юнаків першість здобув Андрій Ткач (35 кг), який у фіналі зустрівся зі збаразьким борцем. «Срібло» на цьому турнірі вибороли Влад Пожогін (54 кг), Віталій Адамович (40 кг), Роман Михайловський (76 кг), Антон Семенчук (35 кг). Бронзові медалі здобули Олег Ключка (42 кг), Володимир Михайловський (69 кг). Серед дорослих - Андрій Хариш, який вперше виступив у цій віковій категорії.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…
Thumbnail Восьмикласники Лановецької ЗОШ № 2 побували в 11-й Державній пожежно-рятувальній частині управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області.
Thumbnail Мультимедійна лабораторія «МедіаСтарт» оголошує набір дітей на навчальний курс «Робототехніка». На заняттях учасники розвивають технічну творчість, на практиці знайомляться з фізикою та механікою, вчаться розробляти алгоритми та створюють...
Thumbnail «Заговори, щоб я тебе побачив». Цей вислів Сократа влучно висвітлює суть чергового засідання жіночого клубу «Гармонія», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості. Тема засідання: «Ефективна комунікація...
Thumbnail Чверть сотні старшокласників трьох Тернопільських (№ 4, № 9 та № 13) і Великоберезовицької ЗОШ змагались в ерудованості та кмітливості, взявши участь у інтелектуальній грі «Що? Де? Коли?» на тему: «Світ...