Останні новини

Магазини Петра Ландяка порушують права споживачів?

ляндяк пМова йде про магазини торгівельної мережі «Продлюкс», власником якої є відомий підприємець та депутат Тернопільської міської ради Петро Ландяк.

До нашої редакції звернулася обурена  мешканка міста пані Наталя, яка в суботу 30 березня о 21.15 годині намагалася потрапити до супермаркету «Продлюкс» на Київській 10, щоб купити дитині на ранок молока. Проте, на її здивування, він був уже зачинений, хоча згідно графіку повинен працювати до 21.30 год.

А ще через 5 хвилин, тобто о 21.20, магазин уже покидали касири та персонал.  За її словами цей магазин практично щодня зачиняється на 10-15 хвилин раніше встановленого графіку.

55614118 1175468435941929 3831759192000036864 n 1

Від редакції. Завчасне закриття магазинів навіть на 5-10 хвилин є порушенням правил торгівлі. Відповідно до статті 17 Закону України « Про захист прав споживачів», продавець зобов’язаний надати споживачеві достовірну та доступну інформацію про режим роботи свого підприємства. Вказаного режиму роботу повинні дотримуватися всі магазини, незалежно від форм власності, його власник немає права зачиняти магазин раніше за вказаний на вивісці час. Тому ми рекомендуємо пані Наталі, а також іншим громадянам, які стикаються з подібними ситуаціями,  звертатися зі скаргою до Головного Управління держпродспоживслужби в Тернопільській області за адресою : місто Тернопіль, вул. Микулинецька ,20, або через офіційний інтернет сайт відомства. У разі підтвердження скарги, власники магазинів можуть бути притягнуті до адміністративної відповідальності.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…
Thumbnail Восьмикласники Лановецької ЗОШ № 2 побували в 11-й Державній пожежно-рятувальній частині управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області.
Thumbnail Мультимедійна лабораторія «МедіаСтарт» оголошує набір дітей на навчальний курс «Робототехніка». На заняттях учасники розвивають технічну творчість, на практиці знайомляться з фізикою та механікою, вчаться розробляти алгоритми та створюють...