Останні новини

Магазини Петра Ландяка порушують права споживачів?

ляндяк пМова йде про магазини торгівельної мережі «Продлюкс», власником якої є відомий підприємець та депутат Тернопільської міської ради Петро Ландяк.

До нашої редакції звернулася обурена  мешканка міста пані Наталя, яка в суботу 30 березня о 21.15 годині намагалася потрапити до супермаркету «Продлюкс» на Київській 10, щоб купити дитині на ранок молока. Проте, на її здивування, він був уже зачинений, хоча згідно графіку повинен працювати до 21.30 год.

А ще через 5 хвилин, тобто о 21.20, магазин уже покидали касири та персонал.  За її словами цей магазин практично щодня зачиняється на 10-15 хвилин раніше встановленого графіку.

55614118 1175468435941929 3831759192000036864 n 1

Від редакції. Завчасне закриття магазинів навіть на 5-10 хвилин є порушенням правил торгівлі. Відповідно до статті 17 Закону України « Про захист прав споживачів», продавець зобов’язаний надати споживачеві достовірну та доступну інформацію про режим роботи свого підприємства. Вказаного режиму роботу повинні дотримуватися всі магазини, незалежно від форм власності, його власник немає права зачиняти магазин раніше за вказаний на вивісці час. Тому ми рекомендуємо пані Наталі, а також іншим громадянам, які стикаються з подібними ситуаціями,  звертатися зі скаргою до Головного Управління держпродспоживслужби в Тернопільській області за адресою : місто Тернопіль, вул. Микулинецька ,20, або через офіційний інтернет сайт відомства. У разі підтвердження скарги, власники магазинів можуть бути притягнуті до адміністративної відповідальності.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…
Thumbnail Восьмикласники Лановецької ЗОШ № 2 побували в 11-й Державній пожежно-рятувальній частині управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області.
Thumbnail Мультимедійна лабораторія «МедіаСтарт» оголошує набір дітей на навчальний курс «Робототехніка». На заняттях учасники розвивають технічну творчість, на практиці знайомляться з фізикою та механікою, вчаться розробляти алгоритми та створюють...
Thumbnail «Заговори, щоб я тебе побачив». Цей вислів Сократа влучно висвітлює суть чергового засідання жіночого клубу «Гармонія», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості. Тема засідання: «Ефективна комунікація...
Thumbnail Чверть сотні старшокласників трьох Тернопільських (№ 4, № 9 та № 13) і Великоберезовицької ЗОШ змагались в ерудованості та кмітливості, взявши участь у інтелектуальній грі «Що? Де? Коли?» на тему: «Світ...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих! Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail Життя – це любов! Без любові немає життя, немає продовження роду. Любити і бути коханими – найбільше щастя, і іншого не треба!
Thumbnail 25 тернопільських медсестер за сприяння Тернопільського міськрайонного центру зайнятості отримали ваучери на підвищення кваліфікації за напрямом «Інформаційні технології в медсестринстві» в Тернопільському державному...
Thumbnail Ще до закінчення підрахунку голосів ні для кого вже не було таємницею, хто з кандидатів пройшов у другий тур, а хто так і залишився сидіти на лаві запасних.