"Нива" поступається "Буковині" на останніх хвилинах

eac8a1d0dd14f478804dd687da0dd019651a58f764e19У суботу 30 вересня на міському стадіоні ім. Р. Шухевича відбувся поєдинок в рамках десятого туру Першої Ліги України між тернопільською "Нивою" та чернівецькою "Буковиною".

Зі старту поєдинку ініціативою заволоділи гості. Однак особливої гостроти в діях не було. Лише на 26 хвилині чернівчани мали справді хорошу нагоду аби відзначитись. Після невдалої спроби винести м‘яча із штрафного майданчика Максимом Мудрим м‘яч підібрав Палагнюк Василь, він завдав потужного удару під поперечку, але ефектним сейфом відзначився Максим Механів.  До перерви команди обмінялись по одному небезпечному моменту, але у роздягальню команди пішли за рахунку 0:0. Друга половина зустрічі розпочалась також на зустрічних напрямках, команди нав‘язували багато боротьби одна одній, але гостроти попереду та гольових нагод бракувало. Найкращим відрізком у матчі для жовто-зелених був екватор другого тайму. В період з 60 до 65 хвилини зустрічі тернополяни мали три хороших нагоди, найгостріше відзначився Максим Проців, який близько із 13 метрів ударом з лету завдавав удар по воротам "Буковини", проте м‘яч пролетів над каркасом воріт. Вже під завісу поєдинку, а саме на 90 хвилині зустрічі чернівчани отримали нагоду "вирвати" перемогу, якою успішно скористались. Від кутового прапорця подачу у штрафний майданчик "Ниви" здійснив Рябий Денис, а ударом головою у дальній кут воріт відправив м‘яча Артур Новотрясов. Майже одразу після розіграшу м‘яча із центра поля пролунав фінальний свисток, а отже "Нива" вдома поступається чернівецькій "Буковині" із рахунком 0:1. Чемпіонат Першої Ліги. 30 вересня 2023. "Нива" - "Буковина" (0:1). Гол: Новотрясов 90‘. Попередження: Волохатий 48‘, Данилюк 59‘, Пець 73‘, Бодня 76 Нива: Механів, Соколов, Зінь, Хруставка, Мудрий, Давидов, Бей, Гатала, Волохатий, Проців, Різник. Запасні: Жупанський, Танчак, Слива, Бороденко, Малащук, Вольський, Галадей, Махінка, Хабло Буковина: Пономаренко, Новотрясов, Пець, Данилюк, Рябий Д., Цурупін, Глагола, Рябий А, Фарасєєнко, Прокопчук, Палагнюк. Запасні: Степаненко, Закорський, Бодня, Власенко, Духота, Мануіла, Митрик, Паламарчук, Скотаренко, Червінський, Штифанович