Останні новини

Тернополяни «приміряють» на себе ролі президента, мера, депутатів

Держаоторення 1У період виборів, та й не лише, зростає кількість "експертів", які знають, як краще діяти президенту, міському голові, керівнику громади, сусідам...  Але чи вірні наші зауваження?

Спробувати себе в ролі керівника держави, якого постійно критикує "народ", можна буде в Тернополі (Нічний клуб «PULSE CLUB», вул.Братів Гжицьких 3А) 13 квітня на ситуативній грі "Державотворення на Марсі", початок о 10.00. Учасником може стати кожен бажаючий. Участь у грі безкоштовна, за попередньою реєстрацією.

Учасники в ігровій формі будуватимуть успішну та справедливу країну у боротьбі з агресивним оточуючим середовищем, сусідніми державами та типовими для нинішньої України викликами. Команди «Бізнес», «Судді», «Студенти», «Пенсіонери, «ЗМІ», «Громадські активісти», «Науковці», «Армія», «Чиновники» об’єднаються, щоб приймати виважені закони та підтримувати баланс сил в умовній марсіанській колонії.

Тут усе - як у справжній країні. Кожна група домовлятиметься із зацікавленою стороною, щоб просунути бажаний законопроект. Кожне рішення матиме наслідки. Учасники відчують себе, як у Верховній Раді, і спробують зробити висновки - наскільки складно керувати державою, народом, владою.

Гра є дуже динамічною та цікавою, допоможе учасникам отримати соціально-комунікативні навички та базову політичну грамотність.

Держаоторення

За посиланням можна подивитися відео, як проходила перша гра «Державотворення на Марсі»:

https://pactworld.box.com/s/fx4imenb7lumiomf2liplobbte7it7fd  

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих! Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail Життя – це любов! Без любові немає життя, немає продовження роду. Любити і бути коханими – найбільше щастя, і іншого не треба!
Thumbnail 25 тернопільських медсестер за сприяння Тернопільського міськрайонного центру зайнятості отримали ваучери на підвищення кваліфікації за напрямом «Інформаційні технології в медсестринстві» в Тернопільському державному...
Thumbnail Ще до закінчення підрахунку голосів ні для кого вже не було таємницею, хто з кандидатів пройшов у другий тур, а хто так і залишився сидіти на лаві запасних.
Thumbnail Дев’ятикласники Тернопільської ЗОШ №8 побували на екскурсії в ТОВ «ОСП Корпорація «Ватра», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail Фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості організували ярмарок вакансій ВП «Експлуатаційне вагонне депо Тернопіль» та ВП «Тернопільська дирекція залізничних перевезень» регіональної філії «Львівської...
Thumbnail Як краще пізнати себе? Як зрозуміти ближніх? Який в мене настрій? Що саме мені потрібно робити для саморозвитку? На ці та інші питання на березневому засіданні клубу «Час Z», що діє при...
Thumbnail 1000 і одна ідея для започаткування власної справи зацікавила безробітних тернополян, які відвідали клуб бізнес-подій, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Наша Анютка тільки почала своє життя в березні 2014 року, а вже у вересні змушена була змінити свою затишну домашню колиску на лікарняне ліжко.