Останні новини

Тернополяни «приміряють» на себе ролі президента, мера, депутатів

Держаоторення 1У період виборів, та й не лише, зростає кількість "експертів", які знають, як краще діяти президенту, міському голові, керівнику громади, сусідам...  Але чи вірні наші зауваження?

Спробувати себе в ролі керівника держави, якого постійно критикує "народ", можна буде в Тернополі (Нічний клуб «PULSE CLUB», вул.Братів Гжицьких 3А) 13 квітня на ситуативній грі "Державотворення на Марсі", початок о 10.00. Учасником може стати кожен бажаючий. Участь у грі безкоштовна, за попередньою реєстрацією.

Учасники в ігровій формі будуватимуть успішну та справедливу країну у боротьбі з агресивним оточуючим середовищем, сусідніми державами та типовими для нинішньої України викликами. Команди «Бізнес», «Судді», «Студенти», «Пенсіонери, «ЗМІ», «Громадські активісти», «Науковці», «Армія», «Чиновники» об’єднаються, щоб приймати виважені закони та підтримувати баланс сил в умовній марсіанській колонії.

Тут усе - як у справжній країні. Кожна група домовлятиметься із зацікавленою стороною, щоб просунути бажаний законопроект. Кожне рішення матиме наслідки. Учасники відчують себе, як у Верховній Раді, і спробують зробити висновки - наскільки складно керувати державою, народом, владою.

Гра є дуже динамічною та цікавою, допоможе учасникам отримати соціально-комунікативні навички та базову політичну грамотність.

Держаоторення

За посиланням можна подивитися відео, як проходила перша гра «Державотворення на Марсі»:

https://pactworld.box.com/s/fx4imenb7lumiomf2liplobbte7it7fd  

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…
Thumbnail Восьмикласники Лановецької ЗОШ № 2 побували в 11-й Державній пожежно-рятувальній частині управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області.
Thumbnail Мультимедійна лабораторія «МедіаСтарт» оголошує набір дітей на навчальний курс «Робототехніка». На заняттях учасники розвивають технічну творчість, на практиці знайомляться з фізикою та механікою, вчаться розробляти алгоритми та створюють...