Останні новини

Як захистити дітей від шкідливого сонця

zaxustПроведення часу на свіжому повітрі на канікулах – це корисно і весело, але не забувайте про захист від сонячних променів., .Більшість сонячних опіків людина отримує в дитинстві. Сонячні опіки (біль, почервоніння, лущення шкіри, міхурці) підвищують ризик раку шкіри. Найкращий захист від надмірного впливу шкідливого ультрафіолетового випромінювання - це комбінація захисного одягу (окуляри від сонця з UV-захистом. , легкі сорочки на довгий рукав головні убори, що створюють тінь вушкам та шийці, і штани, перебування в тіні (під парасолькою, під деревом, під накриттям), та грамотного планування часу..Ультрафіолетові промені можуть відбиватися від піску, води, снігу або бетону. Більшість сонячних променів можуть пройти через хмари, тому використовуйте захист від сонця навіть у похмурі дні. Немовлята до 6 місяців повинні бути максимально захищені від дії прямих сонячних променів. Коли ви берете дитину на вулицю:Накрийте її щільним, але вільним світлим одягом і капелюхом або панамкою.Зробіть тінь, скориставшись накриттям у візочку. Можна також використовувати парасолькуГуляйте з дитиною на вулиці вранці або ввечері. Піки УФ-випромінювання припадають на середину дня (між 11:00 і 16:00!). Більшість виробників радить не використовувати сонцезахисні засоби для немовлят до 6 місяців, проте Американська академія педіатрії стверджує, що невелика кількість сонцезахисного крему може бути використана у будь-якому віці як засіб «відчаю», коли батьки/опікуни не можуть знайти тінь («Коли адекватний одяг і тінь відсутні, батьки можуть застосовувати мінімальну кількість сонцезахисного крему з мінімум 15 SPF для немовлят до 6 місяців на невеликі ділянки, такі як обличчя, спина і руки.»)

Деякі правила використання сонцезахисних засобів у дітей:

Вибираючи сонцезахисний крем, шукайте слова "широкий спектр" на етикетці - це означає, що сонцезахисний крем захистить від UVA та UVB-променів з комбінованим складом (фізичними та хімічними фільтрами, антиоксидантами).

Щоб протестувати засіб на випадок алергічної реакції на компоненти, нанесіть невелику кількість на внутрішню сторону зап'ястя дитини. Якщо виникло подразнення або висип, спробуйте інший засіб.
Сонцезахисний засіб потрібно постійно поновлювати (кожні 2 години), а також після кожного купання (не існує водостійких засобів, що б не було вказано на упакуванні!) і коли дитина багато потіє.
Добре втирайте сонцезахисні засоби в шкіру. Переконайтеся, що вони охоплюють всі відкриті ділянки (обличчя, ніс, вуха, ноги і руки, і навіть задню поверхню колін).
Пам'ятайте, засіб стає ефективним через 30 хвилин після нанесення.
Давайте сонцезахисний крем дитині з собою у садочок та до школи, попередньо обговоріть це з вихователем та вчителем.
Панамки та захисні окуляри – обов’язковий атрибут будь-якої шкільної поїздки/екскурсії, особливо якщо така планується в середині дня.
Підлітки часто намагаються засмагати надміру, а також відвідують солярії (тут шкіра піддається до 15 разів більшому негативному впливу УФ-випромінювання, ніж під прямими сонячними променями, що сприяє збільшенню частоти меланоми), щоб виглядати красивими. Поясніть їм, що засмаглість не означає здоров’я.
Будьте прикладом для дітей. Користуйтеся сонцезахисним засобом самі.

додаток, який дозволить перевірити UV-індекс і надасть пораду, як знизити ризик сонячних опіків (наприклад, UVLens-UV Index FДжерело: Мініполіклініка ФБд використовувати для захисту від сонця, а не як привід для тривалого перебування на сонці!

додаток, який дозволить перевірити UV-індекс і надасть пораду, як знизити ризик сонячних опіків (наприклад, UVLens-UV Index Forecast, UV Index Now Forecast & Sun Tracker – UVI Mate, QSun-UV Index Sun and Exposure & Vitamin D Tracker та інші). Сонцезахисні засоби слід використовувати для захисту від сонця, а не як привід для тривалого перебування на сонц

, легкі сорочки на довгий рукав, головні убори, що створюють тінь вушкам та шийці, і штани, перебування в тіні (під парасолькою, під деревомчи накриттям) та грамотного планування часу. Ультрафіолетові промені можуть відбиватися від піску, води, снігу або бетону.Більшість сонячних променів можуть пройти через хмари, тому використовуйте захист від сонця навіть у похмурі дні. Немовлята до 6 місяців повинні бути максимально захищені від дії прямих сонячних променів. Коли ви берете дитину на вулицю: Накрийте її щільним, але вільним світлим одягом і капелюхом або панамкою. Зробіть тінь, скориставшись накриттям у візочку. Можна також використовувати парасольку. Гуляйте з дитиною на вулиці вранці або ввечері. Піки УФ-випромінювання припадають на середину дня (між 11:00 і 16:00!).

Більшість виробників радить не використовувати сонцезахисні засоби для немовлят до 6 місяців, проте Американська академія педіатрії стверджує, що невелика кількість сонцезахисного крему може бути використана у будь-якому віці як засіб «відчаю», коли батьки/опікуни не можуть знайти тінь («Коли адекватний одяг і тінь відсутні, батьки можуть застосовувати мінімальну кількість сонцезахисного крему з мінімум 15 SPF для немовлят до 6 місяців на невеликі ділянки, такі як обличчя, спина і 

, головні убори, що створюють тінь вушкам та шийці, і штани, перебування в тіні (під парасолькою, під дерево

Більшість виробників радить не використовувати сонцезахисні засоби для немовлят до 6 місяців, проте Американська академія педіатрії стверджує, що невелика кількість сонцезахисного крему може бути використана у будь-якому віці як засіб «відчаю», коли батьки/опікуни не можуть знайти тінь («Коли адекватний одяг і тінь відсутні, батьки можуть застосовувати мінімальну кількість сонцезахисного крему з мінімум 15 SPF для немовлят до 6 місяців на невеликі ділянки, такі як обличчя, спина і руки.»

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…
Thumbnail Восьмикласники Лановецької ЗОШ № 2 побували в 11-й Державній пожежно-рятувальній частині управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області.
Thumbnail Мультимедійна лабораторія «МедіаСтарт» оголошує набір дітей на навчальний курс «Робототехніка». На заняттях учасники розвивають технічну творчість, на практиці знайомляться з фізикою та механікою, вчаться розробляти алгоритми та створюють...