Останні новини

Як захистити дітей від шкідливого сонця

zaxustПроведення часу на свіжому повітрі на канікулах – це корисно і весело, але не забувайте про захист від сонячних променів., .Більшість сонячних опіків людина отримує в дитинстві. Сонячні опіки (біль, почервоніння, лущення шкіри, міхурці) підвищують ризик раку шкіри. Найкращий захист від надмірного впливу шкідливого ультрафіолетового випромінювання - це комбінація захисного одягу (окуляри від сонця з UV-захистом. , легкі сорочки на довгий рукав головні убори, що створюють тінь вушкам та шийці, і штани, перебування в тіні (під парасолькою, під деревом, під накриттям), та грамотного планування часу..Ультрафіолетові промені можуть відбиватися від піску, води, снігу або бетону. Більшість сонячних променів можуть пройти через хмари, тому використовуйте захист від сонця навіть у похмурі дні. Немовлята до 6 місяців повинні бути максимально захищені від дії прямих сонячних променів. Коли ви берете дитину на вулицю:Накрийте її щільним, але вільним світлим одягом і капелюхом або панамкою.Зробіть тінь, скориставшись накриттям у візочку. Можна також використовувати парасолькуГуляйте з дитиною на вулиці вранці або ввечері. Піки УФ-випромінювання припадають на середину дня (між 11:00 і 16:00!). Більшість виробників радить не використовувати сонцезахисні засоби для немовлят до 6 місяців, проте Американська академія педіатрії стверджує, що невелика кількість сонцезахисного крему може бути використана у будь-якому віці як засіб «відчаю», коли батьки/опікуни не можуть знайти тінь («Коли адекватний одяг і тінь відсутні, батьки можуть застосовувати мінімальну кількість сонцезахисного крему з мінімум 15 SPF для немовлят до 6 місяців на невеликі ділянки, такі як обличчя, спина і руки.»)

Деякі правила використання сонцезахисних засобів у дітей:

Вибираючи сонцезахисний крем, шукайте слова "широкий спектр" на етикетці - це означає, що сонцезахисний крем захистить від UVA та UVB-променів з комбінованим складом (фізичними та хімічними фільтрами, антиоксидантами).

Щоб протестувати засіб на випадок алергічної реакції на компоненти, нанесіть невелику кількість на внутрішню сторону зап'ястя дитини. Якщо виникло подразнення або висип, спробуйте інший засіб.
Сонцезахисний засіб потрібно постійно поновлювати (кожні 2 години), а також після кожного купання (не існує водостійких засобів, що б не було вказано на упакуванні!) і коли дитина багато потіє.
Добре втирайте сонцезахисні засоби в шкіру. Переконайтеся, що вони охоплюють всі відкриті ділянки (обличчя, ніс, вуха, ноги і руки, і навіть задню поверхню колін).
Пам'ятайте, засіб стає ефективним через 30 хвилин після нанесення.
Давайте сонцезахисний крем дитині з собою у садочок та до школи, попередньо обговоріть це з вихователем та вчителем.
Панамки та захисні окуляри – обов’язковий атрибут будь-якої шкільної поїздки/екскурсії, особливо якщо така планується в середині дня.
Підлітки часто намагаються засмагати надміру, а також відвідують солярії (тут шкіра піддається до 15 разів більшому негативному впливу УФ-випромінювання, ніж під прямими сонячними променями, що сприяє збільшенню частоти меланоми), щоб виглядати красивими. Поясніть їм, що засмаглість не означає здоров’я.
Будьте прикладом для дітей. Користуйтеся сонцезахисним засобом самі.

додаток, який дозволить перевірити UV-індекс і надасть пораду, як знизити ризик сонячних опіків (наприклад, UVLens-UV Index FДжерело: Мініполіклініка ФБд використовувати для захисту від сонця, а не як привід для тривалого перебування на сонці!

додаток, який дозволить перевірити UV-індекс і надасть пораду, як знизити ризик сонячних опіків (наприклад, UVLens-UV Index Forecast, UV Index Now Forecast & Sun Tracker – UVI Mate, QSun-UV Index Sun and Exposure & Vitamin D Tracker та інші). Сонцезахисні засоби слід використовувати для захисту від сонця, а не як привід для тривалого перебування на сонц

, легкі сорочки на довгий рукав, головні убори, що створюють тінь вушкам та шийці, і штани, перебування в тіні (під парасолькою, під деревомчи накриттям) та грамотного планування часу. Ультрафіолетові промені можуть відбиватися від піску, води, снігу або бетону.Більшість сонячних променів можуть пройти через хмари, тому використовуйте захист від сонця навіть у похмурі дні. Немовлята до 6 місяців повинні бути максимально захищені від дії прямих сонячних променів. Коли ви берете дитину на вулицю: Накрийте її щільним, але вільним світлим одягом і капелюхом або панамкою. Зробіть тінь, скориставшись накриттям у візочку. Можна також використовувати парасольку. Гуляйте з дитиною на вулиці вранці або ввечері. Піки УФ-випромінювання припадають на середину дня (між 11:00 і 16:00!).

Більшість виробників радить не використовувати сонцезахисні засоби для немовлят до 6 місяців, проте Американська академія педіатрії стверджує, що невелика кількість сонцезахисного крему може бути використана у будь-якому віці як засіб «відчаю», коли батьки/опікуни не можуть знайти тінь («Коли адекватний одяг і тінь відсутні, батьки можуть застосовувати мінімальну кількість сонцезахисного крему з мінімум 15 SPF для немовлят до 6 місяців на невеликі ділянки, такі як обличчя, спина і 

, головні убори, що створюють тінь вушкам та шийці, і штани, перебування в тіні (під парасолькою, під дерево

Більшість виробників радить не використовувати сонцезахисні засоби для немовлят до 6 місяців, проте Американська академія педіатрії стверджує, що невелика кількість сонцезахисного крему може бути використана у будь-якому віці як засіб «відчаю», коли батьки/опікуни не можуть знайти тінь («Коли адекватний одяг і тінь відсутні, батьки можуть застосовувати мінімальну кількість сонцезахисного крему з мінімум 15 SPF для немовлят до 6 місяців на невеликі ділянки, такі як обличчя, спина і руки.»

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Працівники Тернопільського міськрайонного центру зайнятості взяли участь у «Форумі нових можливостей» організованому у ТРЦ «Подоляни» юридичним факультетом Тернопільського національного економічного...
Thumbnail 2-річна Ангеліна Баб'єва з Херсону перебуває у відділенні анестезіології обласної дитячої клінічної лікарні. Дівчинка перевернула на себе каструлю з окропом. Унаслідок чого отримала 30% опіків, з...
Thumbnail Тернополяни мали гарну нагоду ознайомитися із діяльністю ТОВ завод «Ремпобуттехніка», перспективами працевлаштування, умовами праці та її оплати, вимогами до працівників.
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді організовують сімейні розвиваючі заняття для діток 2-4 років «Цікаві малюки». Заняття направлені на розвиток у дітей дрібної моторики; сприйняття, уваги,...
Thumbnail «Тіньова» зайнятість, неофіційна зарплата - позбавляють частки пенсії в майбутньому. Про це йшлося на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, для безробітних на...
Thumbnail «Стань винахідником!». Такою була тема вересневого засідання молодіжного Клубу “Час Z”, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Такий заклик прозвучав під час міні-ярмарку вакансій філії «Тернопільське обласне управління ПАТ «Ощадний банк України», що відбувся у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Після дворічної перерви, впродовж якої фронтвумен гурту Маша Нікуліна встигла взяти участь у проекті "Голос Країни", розвернувши до себе 3 тренерські крісла, Fraskos презентують першу україномовну...
Thumbnail Тернопільська обласна універсальна наукова бібліотека 8 вересня запрошує тернопільські родини на творчу зустріч з  поеткою, дитячою письменницею Ольгою Атаманчук. На Вас чекає лірика для дорослих, загадки,...