Тернопільський рятувальник представлятиме Україну на чемпіонаті Європи з пауерліфтингу

paverliftungТернопільський рятувальник Михайло Шаблій здобув золото у чемпіонаті України з жиму штанги лежачи та виборов право представляти Україну на чемпіонаті Європи з пауерліфтингу!
1 березня 2024 року в м. Коломия завершився чемпіонат України з жиму лежачи та класичного жиму. Змагання відбувались, в різних вагових та вікових групах, за участю спортсменів і спортсменок з усієї України. В складі збірної команди Тернопільської області виступав пожежний-рятувальник 1-ї державної пожежно-рятувальної частини сержант служби цивільного захисту Михайло Шаблій. Досвідчений майстер спорту, він став кращим у ваговій категорії до 66 кг, зафіксувавши в жимі від грудей вагу 185 кг. Вітаємо Михайла із заслуженою перемогою! За підсумками чемпіонату тернопільський рятувальник вчергове виборов право представляти Україну на наступному чемпіонаті Європи з пауерліфтингу. Турнір відбудеться у серпні в Туреччині. До слова, це далеко не перше високе спортивне досягнення нашого колеги. Він вже неодноразово виборював першість Чемпіонату України та став «бронзовим» призером Чемпіонату Європи в 2023 році.