Шахраї пропонують «підзаробити» на фондових ринках

349349349333 333232232332Тернополянка хотіла підзаробити, а в результаті зазнала чималих фінансових втрат.

Декілька місяців тому до жінки зателефонував невідомий, який відрекомендувався представником однієї із компаній, яка торгує на фондовому ринку. Незнайомець запропонував жительці Тернополя підзаробити, ставши учасником біржової торгівлі – трейдером.

Для цього їй було потрібно інвестувати в них на вебресурсі. Близько півроку шахраї обманювали громадянку, в результаті чого вона втратила десятки тисяч доларів.

Зареєструвавшись на сайті шахрая, перше, що ви почуєте - дзвінок оператора, який почне нав'язувати свою допомогу в торгівлі.

В шахрайських організаціях не намагаються навчити трейдера. Для них це просто невигідно. Замість цього, клієнтам пропонують персонального менеджера, який буде говорити, що робити, а завдання трейдера просто виконувати вказівки.

Найчастіше "досвідченими аналітиками" є звичайні молоді люди, зарплата яких складається з відсотка втраченого клієнтом депозиту. Особливо нахабні менеджера готові дзвонити щодня по кілька разів і нав'язувати свої послуги.

Щоб не стати жертвою таких "аналітиків", варто відразу ж відмовитися від будь-якої сторонньої допомоги, особливо, якщо вона здається занадто нав'язливою. У чесних компаніях ніколи не турбуватимуть клієнта по кілька разів на день, можуть зателефонувати один раз і то лише для знайомства. Також не надавайте віддалений доступ до свого персонального комп’ютера. Якщо в телефонній розмові вам кажуть, що «для отримання виплати треба сплатити податок чи комісію», не вірте – це ознака шахрайства. Не переказуйте нікому грошей на вимогу телефоном, наголошують у Відділі протидії кіберзлочинам в Тернопільській області.

НОВИНИ ТЕРНОПОЛЯН

ЕКОНОМІЧНІ НОВИНИ

ПОЛІТИЧНІ НОВИНИ

СУСПІЛЬНІ НОВИНИ

© 2015 Часопис. Новини Тернополя.
chasopys.te.ua@gmail.com