Працівник тернопільської охоронної фірми сів за кермо п’яним

263912702 1560877507614613 129166864389659021 nНетверезого водія, який ледь тримався на ногах виявили минулої ночі тернопільські патрульні на вулиці Гетьмана Мазепи.

У неділю, близько 21-ї години, інспектори помітили автомобіль ЗАЗ, який хаотично рухався дорогою, систематично порушуючи правила дорожнього руху. Патрульні зупинили автівку, з транспортного засобу вийшов водій — працівник спеціалізованого підрозділу охорони в м. Тернопіль, який ледь тримався на ногах.

Патрульні перевірили водія на сп'яніння на місці події: Drager показав 2,86 проміле алкоголю в крові водія, що понад в 10 разів перевищує допустиму законом норму. Та громадянина не влаштував такий результат, тож спільно з поліцейськими він проїхав до медичного закладу, де пройшов повторний огляд на стан сп'яніння, який також виявився позитивним. Медичні працівники підтвердили, що водій перебуває в стані алкогольного сп'яніння.

Патрульні склади на водія протокол за керування транспортним засобом в стані сп'яніння та вилучили посвідчення водія. Оскільки працівник перебував на службі: у форменому одязі, мав при собі вогнепальну зброю — інспектори викликали на місце події керівника відповідного підприємства для з'ясування всіх обставин цієї події.

НОВИНИ ТЕРНОПОЛЯН

ЕКОНОМІЧНІ НОВИНИ

ПОЛІТИЧНІ НОВИНИ

СУСПІЛЬНІ НОВИНИ

© 2015 Часопис. Новини Тернополя.
chasopys.te.ua@gmail.com