fortuna gif

Останні новини

До чого догосподарювався селищний голова Великих Бірок?

мацелюхНещодавно ми писали про те, як у Великих Бірках Тернопільського району виник конфлікт між громадою селища та селищною радою через бажання останньої побудувати в центрі села у відпочинковій зоні гаражі для голови і своїх працівників.

Незважаючи на втручання активістів, досі, до речі, невідомо чи вирішена ця проблема. Проте і без цього у місцевих жителів достатньо нарікань  викликає безгосподарна, а подекуди просто халатна «діяльність»  Великобірківського голови Романа Мацелюха.

Останнім наслідком такого недбальства очільника селища та байдужого відношення до своїх односельців стало те, що у селищному будинку культури провалився дах, який декілька років знаходився у аварійному стані.

0001 dah

За весь цей період пану Мацелюху  не прийшло до думки його відремонтувати, адже кошти на це в селищному бюджеті були і є. Вочевидь, у нього були і є «важливіші справи». Бо як тоді пояснити, що уже більше двох місяців по вулиці Шевченка (через яку не те що проїхати, ледве пройти можна через відсутність роками ремонту) ведуться незрозумілі «розкопки».

media share 0 02 04 1ca2a33b515ba45b71146b715ed03eecbb132690db8bf1f7cd10c0ece49d7ca4 caab1de3 1344 4387 97db 7a0566003406

Виявляється це місцева комунальна служба розрила комунікації для ремонту та так все і залишила.

media share 0 02 05 06326c3ac55603135bb06e9696c6008aa7ab7618db7daf08ec311d720ae35e25 d0f8270c 85c4 4ed3 a9bb 825af64cb6b7

Та й про що можна говорити в даному контексті, якщо навіть більше місяця сміття і бадилля з подвір’я селищної ради «господарі» не спроможні вивезти. (Певно чекають, що голова організує толоку перед Пасхою).

smittia sel rada 04

А між іншим Великобірківське комунальне підприємство «Добробут»  щомісячно отримує з селищного бюджету,  крім коштів за  територіальне обслуговування, ще й немалі дотації. То чим це підприємство займається по суті і за що працівникам платять заробітну плату? На жаль, але доводиться констатувати, що пан голова не може дати раду своїй господарці. Якщо так піде і далі, то Великі Бірки точно перетворяться на якусь резервацію. Тоді з мрією, створити об’єднану територіальну громаду з центром у Великах Бірках та очолити її, Роману Мацелюху доведеться розпрощатися. Але поки від такої «діяльності»  в першу чергу програють прості мешканці селища.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail У Козівському районному центрі зайнятості відбувся навчальний семінар для жителів села "Ефективне ведення сільського господарства" за участю в.о. обов’язків начальника відділу агропромислового розвитку Козівської районної...
Thumbnail Команда Благодійного Фонду “MagneticOne.Org” нагородила волонтерів-перекладачів, які долучилися до проекту “Переклад онлайн курсів”.
Thumbnail Впродовж двох днів (26 та 27 квітня 2018 року) ПрАТ «Тернопільський Молокозавод» («Молокія») гостинно відкрив свої двері та надав можливість Тернопільському міськрайонному центру зайнятості провести...
Thumbnail Одним із основних завдань, яке ставить перед собою Фонд соціального страхування України, є надання допомоги потерпілим на виробництві та особам, які тимчасово втратили працездатність.
Thumbnail Служба зайнятості, як державна соціальна установа, постійно тримає в полі зору такі категорії населення, як діти з обмеженими можливостями, діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування,...
Thumbnail Тернополянки Катерина та Вероніка Кондратенко вибороли призові місця на міжнародному турнірі з вільної та жіночої боротьби, що проходив у місті Ковелі, Волинської області.
Thumbnail У Гусятинському районному центрі зайнятості року відбувся навчальний семінар на тему: «Ефективне ведення сільського господарства». У заході взяли участь 14 осіб, серед яких ті, хто цікавиться...
Thumbnail Для учнів 9-10 класу Тернопільської школи-ліцею № 13 фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзне засідання клубу «Час Z» на тему: «Подорож у професійне майбутнє».