fortuna gif

Останні новини

З котеджного містечка «Кленовий гай» уже тиждень не вивозять сміття

kllenovyi gaiДо нашого видання звернулися мешканці котеджного містечка «Кленовий гай», що розташований на вулиці Микулинецькій навпроти цукрового заводу, які скаржаться на жахливий сморід від невивезеного сміття з території містечка.

Причому сміття не вивозять уже більше тижня і враховуючи, що на вулиці спекотно, неприємний сморід швидко поширюється і його вже чути в радіусі 100 метрів.  Так що до переповнених контейнерів просто неможливо підійти без протигазу.  Для повної картини цього бардаку бракує тільки появи щурів. Складається враження, що адміністрації містечка байдуже, що відбувається у них на території.

smittia lviv 634672

Редакція інтернет-видання «Часопис» сподівається, що санітарно-епідеміологічна служба Тернополя та Тернопільська міська рада належним чином відреагують на цю неприємну ситуацію.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Борщівчанка Галина Худа за освітою фахівець з організації та ведення фермерського господарства, деякий час працювала менеджером у сфері торгівлі, а згодом у фермерському господарстві на посаді...
Thumbnail У конференц-залі Будинку праці, що в Тернополі, відбувся семінар із соціальними партнерами на тему: «Сприяння розвитку малого підприємництва».
Thumbnail Швейцарсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO оголошує додатковий конкурсний набір в рамках Школи місцевого самоврядування DESPRO – 2018.
Презентація ТОВ "АПБ Топаз"
Понеділок, 13 серпня 2018
Thumbnail 10 серпня 2018р. сектором рекрутингу Тернопільського міськрайонного центру зайнятості було проведено презентацію ТОВ "АПБ Топаз", куди були запрошені 6 осіб.
Thumbnail Онлайн-курс «Недискримінаційний підхід у навчанні», розроблений  ГО «Студена» у партнерстві з освітньою платформою EdEra, розповість вчителям, батькам та всім небайдужим про те, як боротись з нерівністю, цькуванням...
Thumbnail На пляжі «Циганка» Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення організував відкритий турнір з пляжного волейболу, у якому взяли участь 4 команди.
Thumbnail В приміщенні Тернопільського міськрайонного центру зайнятості фахівці сектору рекрутингу провели міні-ярмарок вакансій для ФОП Бучний Іван Володимирович та ТОВ «Компаньйон фінанс».
Thumbnail Фітнес клуб “Endorfine” запрошує усіх , хто хоче знати секрети правильного харчування у недільну школу. Ви отримаєте відповіді на питання: 1) що і коли їсти; 2) як їсти і худнути; 3) ідеальний...
Thumbnail Ми всі різні: у нас різні вподобання, ми різні за віком, сімейним станом тощо. Але нас об’єднує те, що всі ми люди емоційні. Що ж робити, щоб емоції були нашими союзниками у житті.