Останні новини

З 17 вересня тролейбус №7 не зупиняється на «Залізничному вокзалі»

ЦибулькаВід сьогодні тролейбус №7 не зупиняється на «Залізничному вокзалі».

Тролейбуси маршруту №7 у напрямку вулиці Бродівська матимуть нову зупинку – «Вулиця Богдана Хмельницького» (біля кафе «Цибулька»). Розклад руху тролейбусів маршруту №7 залишається без змін.

Як повідомляють в КП «Тернопільелектротранс», обидві зупинки розділені між маршрутами за двома напрямками. Зокрема, Зупинка «Залізничний вокзал» обслуговує пасажирів, які їдуть у напрямку «Сонячного» масиву (тролейбуси №№3, 4, 5, 8, 9). Зупинка «Вулиця Богдана Хмельницького», для тих кому потрібно доїхати до вулиць Бродівська, Лук’яновича і масиву «Новий Світ» (тролейбус №7).

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail У приміщенні Тернопільського міськрайонного центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій для ТОВ «АТБ-маркет».
Thumbnail 1 грудня у м. Бучач відбулася благодійна акція по збору солодощів, яка є частиною масштабного проекту "Миколай про тебе не забуде!", що існує уже 7-ий рік!
Thumbnail Напередодні Міжнародного дня людей з інвалідністю у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості представники соціальних служб, роботодавців, громадських організацій м. Тернополя і...
Thumbnail До виборів президента залишилося зовсім небагато часу і всі політичні сили так чи інакше почали готуватися до чергової дільби нашої країни.
Thumbnail 23 листопада 16:00 на вул. Руська біля «Зеленої церкви» тернополяни провели флешмоб в рамках кампанії «Зупинись, щоб вшанувати!» на підтримку державної ініціативи - Українського інституту національної пам’яті...
Thumbnail Жіночий Клуб «Гармонія» завітав до Байковецької об'єднаної територіальної громади. Виїзне засідання жіночого клубу «Гармонія» Тернопільського міськрайонного центру зайнятості відбулось 22 листопада.
Thumbnail 22 листопада в залі ігрових видів спорту ТНПУ ім. В. Гнатюка відбудуться фінальні змагання фестивалю «Дитяча легка атлетика IAAF». Початок змагань о 14.30 год.  Шість найсильніших тернопільських команд...
Thumbnail Членство Спілки Української Молоді в Україні ініціює проведення акції «Сопричастя» на знак духовної єдності з тими поколіннями українців, які постраждали в часи Голодомору та терору.
Thumbnail «Юля Геть!», «Бабусі Юлі пора на пенсію» - із такими плакатами влаштували акцію тернополяни у день приїзду Юлії Тимошенко. Так званий «Новий курс» Тимошенко тернополяни назвали дорогою в рабство, а саму Юлю - ставлеником Кремля.