Останні новини

Екологи Тернопільщини підсумували результати роботи за минулий рік

ekology robotaВ Держекоінспекції Тернопільської області підсумували результати роботи за минулий рік.

Так, протягом 2018 року Інспекцією перевірено 537 об'єктів. За порушення чинного законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища складено 854 протоколи, з них 42 протоколи передано для розгляду до суду.

До адмінвідповідальності притягнуто 699 осіб, сума накладених штрафів складає 186 910 гривень, 98 з яких стягнуто у звітному році. Загальна сума розрахованих збитків становить 26,7 млн. гривень, у тому числі нанесених невстановленими особами на суму 24 млн. гривень. За збитки заподіяні державі порушенням природоохоронного законодавства було пред'явлено 189 претензій на відшкодування збитків на суму майже 1,9 млн. гривень. Стягнуто 147 претензії на суму 1,3 млн. гривень.

Громадський контроль з охорони довкілля області протягом 2018 року здійснювали 30 громадських інспекторів. У результаті їх діяльності виявлено 58 порушень природоохоронного законодавства, за якими до адміністративної відповідальності притягнуто 42 особи. 11 протоколів, складених громадськими інспекторами направлено на розгляд суду. Сума накладених штрафів склала 5134 гривень.

Протягом року Інспекцією розглянуто 238 звернень громадян. Серед основних тем, які піднімалися у зверненнях: незаконне знищення лісів та зелених насаджень, а також засмічення і забруднення земель.

Пріоритетними напрямками діяльності у 2018 році були: контроль за недопущенням скиду забруднених стічних вод у водні об'єкти, недопущення влаштування несанкціонованих сміттєзвалищ та попередження вирубування колгоспних лісів.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…