Останні новини

Екологи Тернопільщини підсумували результати роботи за минулий рік

ekology robotaВ Держекоінспекції Тернопільської області підсумували результати роботи за минулий рік.

Так, протягом 2018 року Інспекцією перевірено 537 об'єктів. За порушення чинного законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища складено 854 протоколи, з них 42 протоколи передано для розгляду до суду.

До адмінвідповідальності притягнуто 699 осіб, сума накладених штрафів складає 186 910 гривень, 98 з яких стягнуто у звітному році. Загальна сума розрахованих збитків становить 26,7 млн. гривень, у тому числі нанесених невстановленими особами на суму 24 млн. гривень. За збитки заподіяні державі порушенням природоохоронного законодавства було пред'явлено 189 претензій на відшкодування збитків на суму майже 1,9 млн. гривень. Стягнуто 147 претензії на суму 1,3 млн. гривень.

Громадський контроль з охорони довкілля області протягом 2018 року здійснювали 30 громадських інспекторів. У результаті їх діяльності виявлено 58 порушень природоохоронного законодавства, за якими до адміністративної відповідальності притягнуто 42 особи. 11 протоколів, складених громадськими інспекторами направлено на розгляд суду. Сума накладених штрафів склала 5134 гривень.

Протягом року Інспекцією розглянуто 238 звернень громадян. Серед основних тем, які піднімалися у зверненнях: незаконне знищення лісів та зелених насаджень, а також засмічення і забруднення земель.

Пріоритетними напрямками діяльності у 2018 році були: контроль за недопущенням скиду забруднених стічних вод у водні об'єкти, недопущення влаштування несанкціонованих сміттєзвалищ та попередження вирубування колгоспних лісів.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих! Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail Життя – це любов! Без любові немає життя, немає продовження роду. Любити і бути коханими – найбільше щастя, і іншого не треба!
Thumbnail 25 тернопільських медсестер за сприяння Тернопільського міськрайонного центру зайнятості отримали ваучери на підвищення кваліфікації за напрямом «Інформаційні технології в медсестринстві» в Тернопільському державному...
Thumbnail Ще до закінчення підрахунку голосів ні для кого вже не було таємницею, хто з кандидатів пройшов у другий тур, а хто так і залишився сидіти на лаві запасних.
Thumbnail Дев’ятикласники Тернопільської ЗОШ №8 побували на екскурсії в ТОВ «ОСП Корпорація «Ватра», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail Фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості організували ярмарок вакансій ВП «Експлуатаційне вагонне депо Тернопіль» та ВП «Тернопільська дирекція залізничних перевезень» регіональної філії «Львівської...
Thumbnail Як краще пізнати себе? Як зрозуміти ближніх? Який в мене настрій? Що саме мені потрібно робити для саморозвитку? На ці та інші питання на березневому засіданні клубу «Час Z», що діє при...
Thumbnail 1000 і одна ідея для започаткування власної справи зацікавила безробітних тернополян, які відвідали клуб бізнес-подій, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Наша Анютка тільки почала своє життя в березні 2014 року, а вже у вересні змушена була змінити свою затишну домашню колиску на лікарняне ліжко.