Останні новини

Екологи Тернопільщини підсумували результати роботи за минулий рік

ekology robotaВ Держекоінспекції Тернопільської області підсумували результати роботи за минулий рік.

Так, протягом 2018 року Інспекцією перевірено 537 об'єктів. За порушення чинного законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища складено 854 протоколи, з них 42 протоколи передано для розгляду до суду.

До адмінвідповідальності притягнуто 699 осіб, сума накладених штрафів складає 186 910 гривень, 98 з яких стягнуто у звітному році. Загальна сума розрахованих збитків становить 26,7 млн. гривень, у тому числі нанесених невстановленими особами на суму 24 млн. гривень. За збитки заподіяні державі порушенням природоохоронного законодавства було пред'явлено 189 претензій на відшкодування збитків на суму майже 1,9 млн. гривень. Стягнуто 147 претензії на суму 1,3 млн. гривень.

Громадський контроль з охорони довкілля області протягом 2018 року здійснювали 30 громадських інспекторів. У результаті їх діяльності виявлено 58 порушень природоохоронного законодавства, за якими до адміністративної відповідальності притягнуто 42 особи. 11 протоколів, складених громадськими інспекторами направлено на розгляд суду. Сума накладених штрафів склала 5134 гривень.

Протягом року Інспекцією розглянуто 238 звернень громадян. Серед основних тем, які піднімалися у зверненнях: незаконне знищення лісів та зелених насаджень, а також засмічення і забруднення земель.

Пріоритетними напрямками діяльності у 2018 році були: контроль за недопущенням скиду забруднених стічних вод у водні об'єкти, недопущення влаштування несанкціонованих сміттєзвалищ та попередження вирубування колгоспних лісів.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Патронат над дитиною - теж робота
Вівторок, 19 лютого 2019
Thumbnail Під таким гаслом відбулася робоча зустріч, організована Тернопільським міськрайонним центром зайнятості для представників міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, служби у...
Thumbnail Цікаву екскурсію для учнів Чортківської ЗОШ № 2 організували фахівці районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості - у відокремлений підрозділ «Чортківської дистанції колії».
Thumbnail З 4 по 11 лютого 2019 року Тернопільський обласний центр фізичногоздоров'я населення «Спорт для всіх» та Вищий навчальний заклад «Медичний коледж» провели  змагання з шахів серед юнаків в рамках Всеукраїнських...
Thumbnail Скалелазіння для усіх! Це унікальний вид спорту, який гармонійно розвиває усі м’язи тіла. У центрі Тернополя, за адресою: Федьковича 11 (приміщення Тернопільського Пласту), оновили скелелазну стінку. Її...
Thumbnail Фестиваль Громади рибалок Теребовлянщини з лову риби на мормишку вже всьоме проведуть на Тернопіллі. Відбуватиметься захід 10 лютого.
Thumbnail На засіданні клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, в Будинку праці, старшокласники Тернопільського НВК «Школа-ліцей № 6» ознайомились із секретами ораторського мистецтва.
Thumbnail У неділю, 3 лютого, відбудеться фінал Конкурсу учнівських та студентських робіт «Viribus unitis».
Thumbnail У рамках Меморандуму про співпрацю між Державною службою зайнятості та ПАТ «Укрзалізниця» нині триває активна взаємодія Тернопільської обласної служби зайнятості зі структурними підрозділами Львівської філії...
Thumbnail До 100-Ї річниці Соборності України Молодіжний Націоналістичний Конгрес (МНК) - Тернопіль оголошує конкурс студентських та учнівських робіт (есе) “Viribus unitis”.