Тернопільський спортсмен переміг у Німеччині

manzunУ місті Вісбаден в Німеччині відбулися шоу-гонки City Biathlon 2023. Разом із партнеркою з Німеччини Емі Фаб'єн Дункель тернопільський біатлоніст Віталій Мандзин став срібним призером цієї шоу-гонки.

Про це повідомили на сайті ЗУНУ. У змішаній гонці, з шести пар учасників, були також два інтернаціональних дуети, у якому виступив Віталій. Під час підготовки до сезону біатлоніст злетів з траси. В ексклюзивному коментарі для Суспільне Спорт Мандзин пояснив, що саме сталося з ним. Під час проходження траси на тренуванні його лижеролер зарився, внаслідок чого він злетів з неї та впав. Внаслідок падіння біатлоністу наклали шість швів. Окрім накладених швів, Мандзин повідомив, що має проблему зі згинанням ноги. Саме через це він міг не виступити у Вісбадені. Що відомо. Окрім Мандзина, на шоу-гонці у Вісбадені мають виступити ще два українські біатлоністи - Дмитро Підручний та Юлія Джима. Мандзин у сезоні 2022/23 дебютував у складі збірної України на рівні Кубка світу. Він пробіг спринтерські гонки у Гохфільцені та Ансі, але до залікової зони не потрапляв. Також у сезоні 2022/23 Мандзин здобув "бронзу" юніорського чемпіонату Європи з біатлону - у складі змішаної естафети. Крім цього, він вигравав "срібло" у чоловічій естафеті та "бронзу" у гонці переслідування на етапах Юніорського Кубка IBU. L