145 вакансій запропонувала «Укрзалізниця» жителям Тернопільщини

залізницяЦьогоріч Тернопільські виробничі підрозділі регіональної філії «Львівська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» малі потребу в 145 працівніках різніх професій.

Роботу пропонувалі у виробничих підрозділах: Тернопільська ДИСТАНЦІЯ сигналізації и зв'язку, Тернопільський КОЛІЙНИЙ ремонтно-механічний завод, ДИСТАНЦІЯ КОЛІЇ, Тернопільська ДИСТАНЦІЯ електропостачання, Тернопільська ДИРЕКЦІЯ ЗАЛІЗНИЧНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ, локомотивне депо Тернопіль, експлуатаційне вагонне депо Тернопіль.

На 31 липня 2020 року залішаються актуальними 34 вакансії за професіямі: слюсар з Огляду та ремонту локомотівів на пунктах технічного обслуговування, токар, машиніст електростанції пересувної, монтер колії, оператор дефектосткопічного візка, оглядач-ремонтніків вагонів, слюсар з ремонту рухомого складу, маляр, штукатур , прибиральник. Зарплата у ціх вакансіях - до 11 тис. гривень.

Если у Вас немає відповідної освіти , професії токаря, маляра, штукатура можна здобути в Одеська, Рівненському, Харківському, Луганськ центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Це сучасні навчальні заклади, Які створюють комфортні умови для навчання та проживання людей різного віку. А професії вузької спеціалізації, Які Використовують у залізнодорожній Галузі, - в центрах професійного розвитку персоналу ПАТ «Укрзалізниця», за спрямуванням служби зайнятості.

За більш детальною інформацією можна звернути до місцевої районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості чи Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.

НОВИНИ ТЕРНОПОЛЯН

ЕКОНОМІЧНІ НОВИНИ

ПОЛІТИЧНІ НОВИНИ

СУСПІЛЬНІ НОВИНИ

© 2015 Часопис. Новини Тернополя.
chasopys.te.ua@gmail.com