Понад 150 роботодавців Тернопільщини подали у службу зайнятості документи на одноразову матеріальну допомогу для виплати працівникам в період здійснення обмежувальних заходів

допомога пІз 14 по 21 грудня 2020 року юридичні особи, які вимушено скоротять тривалість робочого часу на період встановлення обмежувальних заходів, мали можливість подати у місцеві підрозділи Тернопільської обласної служби зайнятості пакет документів на одноразову матеріальну допомогу для збереження робочих місць з метою її виплати працівникам.

Оскільки термін подачі юридичними особами заяв був обмеженим, працівники обласної служби зайнятості працювали у вихідні дні 19-20 грудня 2020, щоб роботодавці мали можливість звернутися за консультацією та для подачі документів.

В службу зайнятості Тернопільщини надійшли документи від 157 юридичних осіб. Обласною службою зайнятості вже прийнято рішення щодо надання їм коштів для виплати одноразової матеріальної допомоги 2015 найманим працівникам на суму 8 млн. 761,3 тис. грн.

Довідково: надання одноразової матеріальної допомоги здійснювалося згідно із статтею 3 Закону України «Про соціальну підтримку застрахованих осіб та суб’єктів господарювання на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запровадження з метою запобігання поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», який набрав чинності з 10.12.2020 року, та «Порядку надання одноразової матеріальної допомоги суб’єктів господарювання, розрахунку її розміру, стягнення, повернення невикористаної її суми», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1231. 

Відділ інформаційної роботи Тернопільського обласного центру зайнятості (тел. 23-49-77)

НОВИНИ ТЕРНОПОЛЯН

ЕКОНОМІЧНІ НОВИНИ

ПОЛІТИЧНІ НОВИНИ

СУСПІЛЬНІ НОВИНИ

© 2015 Часопис. Новини Тернополя.
chasopys.te.ua@gmail.com