Останні новини

Тернопільські райони передали допомогу нашим бійцям

dopomoga biciam ATO44-й окремій артилерійській бригаді передали шефську допомогу на суму понад 49 тис грн адміністрації Борщівського, Бучацького, Збаразького, Підгаєцького та Чортківського районів Тернопільської області.

Бригада дислокується в Тернополі та наразі виконує бойові завдання у зоні проведення АТО.

Голова Тернопільської ОДА Степан Барна зауважив, що допомогу надали в рамках угоди про шефство над бригадою, яка сьогодні налічує близько трьох тисяч військових. Матеріали та обладнання для військовослужбовців закупляли такі, яких найбільше потребує бригада. Це – акумулятори, інструменти тощо.

Нагадаємо, у травні шефську допомогу передали 8 інших районів Тернопільщини, а також Департамент агропромислового розвитку та відділ сім`ї та молоді ОДА. Її загальна сума склала 116 тис. грн.

Окрім того, на підтримку осіб, які брали участь в антитерористичній операції та членів сімей загиблих на 2016 рік в рамках обласної цільової програми передбачено 1,7 млн. грн.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Такий заклик прозвучав під час міні-ярмарку вакансій філії «Тернопільське обласне управління ПАТ «Ощадний банк України», що відбувся у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Після дворічної перерви, впродовж якої фронтвумен гурту Маша Нікуліна встигла взяти участь у проекті "Голос Країни", розвернувши до себе 3 тренерські крісла, Fraskos презентують першу україномовну...
Thumbnail Тернопільська обласна універсальна наукова бібліотека 8 вересня запрошує тернопільські родини на творчу зустріч з  поеткою, дитячою письменницею Ольгою Атаманчук. На Вас чекає лірика для дорослих, загадки,...
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбулась зустріч представників КП «Тернопільелектротранс» із шукачами роботи.
Thumbnail У Тернопільському, Бучацькому, Заліщицькому, Зборівському, Кременецькому, Підгаєцькому та Чортківському районах Тернопільської області є 18 вакансій в освітній галузі: вчитель закладу загальної...
Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.