Останні новини

Про розвиток туристичного потенціалу Тернопільщини

ternopil oblТернопільщина розвиває туристичну галузь. З цією метою була затверджена «Програма розвитку туризму в Тернопільській області на 2016-2020 роки». 

Серед найголовніших пунктів даної програми: сприяння впровадженню системи туристичної навігації, виготовлення та встановлення туристичних вказівників на автомобільних шляхах області міжнародного та державного значення, облаштування місць для стоянок і короткочасних зупинок туристично-екскурсійних автобусів, автотуристів. А також заходи, що передбачають розвиток водних маршрутів —  будівництво причалів для катамаранів і човнів тощо.

Зросла кількість туристів, які надають перевагу відпочинку в одному з семи природніх чудес України — Дністровському каньйоні. Зростання зацікавленості пояснюється значним покращенням сервісу та варіацією послуг: від катамаранів і каное до ресторанів-кораблів.

Для любителів активного відпочинку та екстриму торік в липні у ceлi Кyликiв, Кpeмeнeцького району відкрили перший в Україні офіційний парадром «Соколина гора».

Незмінною перлиною Тернопільщини являється Джуринський водоспад у с. Нирків Заліщицького району, протяжність якого становить 16 метрів. Його визнали одним з найвідоміших водоспадів Західної України.

dhurun

Незабутні враження залишає печера «Кришталева», що на околиці с. Кривче Борщівського району. Це перспективний об’єкт для лікувальних та рекреаційних цілей, про що свідчить підвищений рівень іонізації повітря і води, а також відсутність патогенних організмів.

pechera

Тернопілля має власний комерційно-привабливий й максимально доступний продукт. Готовність же місцевої адміністрації надавати всебічну підтримку інвесторам, робить Тернопільську область цілком конкурентоздатною на ринку туристичних послуг.

«Для нас важливо не лише популяризувати історичні пам'ятки та визначні місця краю, а й створити комфортні умови для відпочинку туристів. Відтак ми активно працюємо над покращенням стану доріг, облаштуванням стоянок та вдосконаленням інфраструктури області загалом», — зазначив голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна.

Інформують у Тернопільській облдержадміністрації 

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Після дворічної перерви, впродовж якої фронтвумен гурту Маша Нікуліна встигла взяти участь у проекті "Голос Країни", розвернувши до себе 3 тренерські крісла, Fraskos презентують першу україномовну...
Thumbnail Тернопільська обласна універсальна наукова бібліотека 8 вересня запрошує тернопільські родини на творчу зустріч з  поеткою, дитячою письменницею Ольгою Атаманчук. На Вас чекає лірика для дорослих, загадки,...
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбулась зустріч представників КП «Тернопільелектротранс» із шукачами роботи.
Thumbnail У Тернопільському, Бучацькому, Заліщицькому, Зборівському, Кременецькому, Підгаєцькому та Чортківському районах Тернопільської області є 18 вакансій в освітній галузі: вчитель закладу загальної...
Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...