Останні новини

Про розвиток туристичного потенціалу Тернопільщини

ternopil oblТернопільщина розвиває туристичну галузь. З цією метою була затверджена «Програма розвитку туризму в Тернопільській області на 2016-2020 роки». 

Серед найголовніших пунктів даної програми: сприяння впровадженню системи туристичної навігації, виготовлення та встановлення туристичних вказівників на автомобільних шляхах області міжнародного та державного значення, облаштування місць для стоянок і короткочасних зупинок туристично-екскурсійних автобусів, автотуристів. А також заходи, що передбачають розвиток водних маршрутів —  будівництво причалів для катамаранів і човнів тощо.

Зросла кількість туристів, які надають перевагу відпочинку в одному з семи природніх чудес України — Дністровському каньйоні. Зростання зацікавленості пояснюється значним покращенням сервісу та варіацією послуг: від катамаранів і каное до ресторанів-кораблів.

Для любителів активного відпочинку та екстриму торік в липні у ceлi Кyликiв, Кpeмeнeцького району відкрили перший в Україні офіційний парадром «Соколина гора».

Незмінною перлиною Тернопільщини являється Джуринський водоспад у с. Нирків Заліщицького району, протяжність якого становить 16 метрів. Його визнали одним з найвідоміших водоспадів Західної України.

dhurun

Незабутні враження залишає печера «Кришталева», що на околиці с. Кривче Борщівського району. Це перспективний об’єкт для лікувальних та рекреаційних цілей, про що свідчить підвищений рівень іонізації повітря і води, а також відсутність патогенних організмів.

pechera

Тернопілля має власний комерційно-привабливий й максимально доступний продукт. Готовність же місцевої адміністрації надавати всебічну підтримку інвесторам, робить Тернопільську область цілком конкурентоздатною на ринку туристичних послуг.

«Для нас важливо не лише популяризувати історичні пам'ятки та визначні місця краю, а й створити комфортні умови для відпочинку туристів. Відтак ми активно працюємо над покращенням стану доріг, облаштуванням стоянок та вдосконаленням інфраструктури області загалом», — зазначив голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна.

Інформують у Тернопільській облдержадміністрації 

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Кременеччина запрошує на літературно-мистецьку академію з нагоди 115-річчя з Дня народження Уласа Самчука
Thumbnail Тема "Бізнес ідеї 2.0: SMM-менеджмент" зацікавила безробітних тернополян, які побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє в Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Молодих батьків із дітьми 2-4 та 4-6 років запрошують на родинні заняття з казкотерапії. Під час занять за допомогою казок, вправ та ігор діти розвивають активну пізнавальну діяльність, мислення,...
Thumbnail Лідери учнівського самоврядування шкіл Тернопільського району Ангелівка, Острів, Березовиця, Буцнів, Великі Бірки, Довжанка, Мишковичі, Настасів, Почапинці, Петрики, Великий Ходачків побували на...
Thumbnail Чому людина вирішує стати на шлях підприємця? Це відбувається з різних причин: одних приваблює незалежність, інших – можливість займатися улюбленою справою, а деяких – елементарна відсутність гідної роботи.
Thumbnail Національний центр «Мала академія наук України» проведе Всеукраїнську школу з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін».
Thumbnail В Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці у батьківському клубі «Щасливі разом» 6 лютого  о 13.00 відбудеться зустріч «Як харчуватися недорого, повноцінно, збалансовано і укріпити імунітет».
Thumbnail Теребовлянський центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" спільно з відділом освіти Теребовлянської міської об’єднаної територіальної громади 29 січня провели першість Теребовлянської міської об’єднаної...
Thumbnail Безробітні тернополяни побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, на тему: "1000 та одна ідея для започаткування власної справи".