Останні новини

Про розвиток туристичного потенціалу Тернопільщини

ternopil oblТернопільщина розвиває туристичну галузь. З цією метою була затверджена «Програма розвитку туризму в Тернопільській області на 2016-2020 роки». 

Серед найголовніших пунктів даної програми: сприяння впровадженню системи туристичної навігації, виготовлення та встановлення туристичних вказівників на автомобільних шляхах області міжнародного та державного значення, облаштування місць для стоянок і короткочасних зупинок туристично-екскурсійних автобусів, автотуристів. А також заходи, що передбачають розвиток водних маршрутів —  будівництво причалів для катамаранів і човнів тощо.

Зросла кількість туристів, які надають перевагу відпочинку в одному з семи природніх чудес України — Дністровському каньйоні. Зростання зацікавленості пояснюється значним покращенням сервісу та варіацією послуг: від катамаранів і каное до ресторанів-кораблів.

Для любителів активного відпочинку та екстриму торік в липні у ceлi Кyликiв, Кpeмeнeцького району відкрили перший в Україні офіційний парадром «Соколина гора».

Незмінною перлиною Тернопільщини являється Джуринський водоспад у с. Нирків Заліщицького району, протяжність якого становить 16 метрів. Його визнали одним з найвідоміших водоспадів Західної України.

dhurun

Незабутні враження залишає печера «Кришталева», що на околиці с. Кривче Борщівського району. Це перспективний об’єкт для лікувальних та рекреаційних цілей, про що свідчить підвищений рівень іонізації повітря і води, а також відсутність патогенних організмів.

pechera

Тернопілля має власний комерційно-привабливий й максимально доступний продукт. Готовність же місцевої адміністрації надавати всебічну підтримку інвесторам, робить Тернопільську область цілком конкурентоздатною на ринку туристичних послуг.

«Для нас важливо не лише популяризувати історичні пам'ятки та визначні місця краю, а й створити комфортні умови для відпочинку туристів. Відтак ми активно працюємо над покращенням стану доріг, облаштуванням стоянок та вдосконаленням інфраструктури області загалом», — зазначив голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна.

Інформують у Тернопільській облдержадміністрації 

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…
Thumbnail Восьмикласники Лановецької ЗОШ № 2 побували в 11-й Державній пожежно-рятувальній частині управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області.
Thumbnail Мультимедійна лабораторія «МедіаСтарт» оголошує набір дітей на навчальний курс «Робототехніка». На заняттях учасники розвивають технічну творчість, на практиці знайомляться з фізикою та механікою, вчаться розробляти алгоритми та створюють...