Останні новини

Тернополяни вирішуватимуть куди потратити 5 мільйонів гривень

hqdefaultз 1 жовтня у Тернополі розпочнеться впровадження системи «Громадський проект».

Через цю систему тернополяни зможуть подавати власні проекти, які, на їх думку, повинні бути профінансовані з міського бюджету. Мешканці міста зможуть розпоряджатися 1% коштів із бюджету міста, це близько 5 мільйонів гривень.

«Громадський проект, або проект участі - це залучення громадськості до використання бюджетних коштів. Прийом проектів розпочнеться 1 жовтня та триватиме місяць, далі передбачені процедури відбору та голосування. Ті проекти, які пройдуть усі етапи, будуть реалізовані у 2017 році», - розповідає начальник управління економіки, промисловості та праці Тетяна Корчак.

Проекти зможуть подавати лише мешканці, які мають тернопільську приписку. На першому етапі - етапі подання заявки - проект повинні підтримати підписами 25 однодумців. Далі його розглядатимуть на Номінаційному комітеті.

До Номінаційного комітету увійдуть по четверо депутатів міської ради, представників громадських організацій та міської ради. Завдання Номінаційного комітету - це технічний відбір поданих проектів на предмет відповідності умовам «Громадського бюджету.

Після цього розпочнеться етап публічного голосування на офіційному сайті проекту. За проекти можна буде проголосувати через BankID або безпосередньо у ЦНАПі, пред’явивши паспорт. Ті проекти, які наберуть найбільшу кількість голосів у рамках бюджету участі, будуть реалізовані у 2017 році.

Довідка: Система «Громадський проект» реалізовується «Інститутом бюджету та соціально-економічних досліджень за підтримки USAID.

Про це повідомляє Тернопільська міська рада.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Після дворічної перерви, впродовж якої фронтвумен гурту Маша Нікуліна встигла взяти участь у проекті "Голос Країни", розвернувши до себе 3 тренерські крісла, Fraskos презентують першу україномовну...
Thumbnail Тернопільська обласна універсальна наукова бібліотека 8 вересня запрошує тернопільські родини на творчу зустріч з  поеткою, дитячою письменницею Ольгою Атаманчук. На Вас чекає лірика для дорослих, загадки,...
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбулась зустріч представників КП «Тернопільелектротранс» із шукачами роботи.
Thumbnail У Тернопільському, Бучацькому, Заліщицькому, Зборівському, Кременецькому, Підгаєцькому та Чортківському районах Тернопільської області є 18 вакансій в освітній галузі: вчитель закладу загальної...
Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...