Останні новини

Тернополяни вирішуватимуть куди потратити 5 мільйонів гривень

hqdefaultз 1 жовтня у Тернополі розпочнеться впровадження системи «Громадський проект».

Через цю систему тернополяни зможуть подавати власні проекти, які, на їх думку, повинні бути профінансовані з міського бюджету. Мешканці міста зможуть розпоряджатися 1% коштів із бюджету міста, це близько 5 мільйонів гривень.

«Громадський проект, або проект участі - це залучення громадськості до використання бюджетних коштів. Прийом проектів розпочнеться 1 жовтня та триватиме місяць, далі передбачені процедури відбору та голосування. Ті проекти, які пройдуть усі етапи, будуть реалізовані у 2017 році», - розповідає начальник управління економіки, промисловості та праці Тетяна Корчак.

Проекти зможуть подавати лише мешканці, які мають тернопільську приписку. На першому етапі - етапі подання заявки - проект повинні підтримати підписами 25 однодумців. Далі його розглядатимуть на Номінаційному комітеті.

До Номінаційного комітету увійдуть по четверо депутатів міської ради, представників громадських організацій та міської ради. Завдання Номінаційного комітету - це технічний відбір поданих проектів на предмет відповідності умовам «Громадського бюджету.

Після цього розпочнеться етап публічного голосування на офіційному сайті проекту. За проекти можна буде проголосувати через BankID або безпосередньо у ЦНАПі, пред’явивши паспорт. Ті проекти, які наберуть найбільшу кількість голосів у рамках бюджету участі, будуть реалізовані у 2017 році.

Довідка: Система «Громадський проект» реалізовується «Інститутом бюджету та соціально-економічних досліджень за підтримки USAID.

Про це повідомляє Тернопільська міська рада.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…
Thumbnail Восьмикласники Лановецької ЗОШ № 2 побували в 11-й Державній пожежно-рятувальній частині управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області.
Thumbnail Мультимедійна лабораторія «МедіаСтарт» оголошує набір дітей на навчальний курс «Робототехніка». На заняттях учасники розвивають технічну творчість, на практиці знайомляться з фізикою та механікою, вчаться розробляти алгоритми та створюють...