Останні новини

Тернополяни вирішуватимуть куди потратити 5 мільйонів гривень

hqdefaultз 1 жовтня у Тернополі розпочнеться впровадження системи «Громадський проект».

Через цю систему тернополяни зможуть подавати власні проекти, які, на їх думку, повинні бути профінансовані з міського бюджету. Мешканці міста зможуть розпоряджатися 1% коштів із бюджету міста, це близько 5 мільйонів гривень.

«Громадський проект, або проект участі - це залучення громадськості до використання бюджетних коштів. Прийом проектів розпочнеться 1 жовтня та триватиме місяць, далі передбачені процедури відбору та голосування. Ті проекти, які пройдуть усі етапи, будуть реалізовані у 2017 році», - розповідає начальник управління економіки, промисловості та праці Тетяна Корчак.

Проекти зможуть подавати лише мешканці, які мають тернопільську приписку. На першому етапі - етапі подання заявки - проект повинні підтримати підписами 25 однодумців. Далі його розглядатимуть на Номінаційному комітеті.

До Номінаційного комітету увійдуть по четверо депутатів міської ради, представників громадських організацій та міської ради. Завдання Номінаційного комітету - це технічний відбір поданих проектів на предмет відповідності умовам «Громадського бюджету.

Після цього розпочнеться етап публічного голосування на офіційному сайті проекту. За проекти можна буде проголосувати через BankID або безпосередньо у ЦНАПі, пред’явивши паспорт. Ті проекти, які наберуть найбільшу кількість голосів у рамках бюджету участі, будуть реалізовані у 2017 році.

Довідка: Система «Громадський проект» реалізовується «Інститутом бюджету та соціально-економічних досліджень за підтримки USAID.

Про це повідомляє Тернопільська міська рада.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail «Шаблонні архітектурні проекти не відображають індивідуальності клієнта, не завжди відповідають вимогам конкретної сім’ї, відтак потребують креативного рішення з технічно грамотним підґрунтям», - каже...
Thumbnail Свого часу жителька Шумщини Іванна Дмитрук здобула педагогічну освіту, та не знайшовши роботи за фахом, пішла працювати продавцем. Коли жінка залишилась без роботи, звернулась за допомогою у...
Thumbnail Кременеччина запрошує на літературно-мистецьку академію з нагоди 115-річчя з Дня народження Уласа Самчука
Thumbnail Тема "Бізнес ідеї 2.0: SMM-менеджмент" зацікавила безробітних тернополян, які побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє в Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Молодих батьків із дітьми 2-4 та 4-6 років запрошують на родинні заняття з казкотерапії. Під час занять за допомогою казок, вправ та ігор діти розвивають активну пізнавальну діяльність, мислення,...
Thumbnail Лідери учнівського самоврядування шкіл Тернопільського району Ангелівка, Острів, Березовиця, Буцнів, Великі Бірки, Довжанка, Мишковичі, Настасів, Почапинці, Петрики, Великий Ходачків побували на...
Thumbnail Чому людина вирішує стати на шлях підприємця? Це відбувається з різних причин: одних приваблює незалежність, інших – можливість займатися улюбленою справою, а деяких – елементарна відсутність гідної роботи.
Thumbnail Національний центр «Мала академія наук України» проведе Всеукраїнську школу з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін».
Thumbnail В Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці у батьківському клубі «Щасливі разом» 6 лютого  о 13.00 відбудеться зустріч «Як харчуватися недорого, повноцінно, збалансовано і укріпити імунітет».