В Тернополі відбувся перший Українсько-Африканський форум економічного та освітнього співробітництва

61b9db682c817514593680В Тернополі провели перший Українсько-Африканський форум економічного та освітнього співробітницва.

Учасники із Кенії, Південно-Африканської Республіки, Сенегалу і Сьєра-Леоне.

На відеозв’язку до Форуму долучились голова Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів і захисту споживачів Владислава Магалецька, представники дипломатичних установ і президенти громадських організацій в країнах Африки.

61b9db6ae9170606300704

Заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Михайло Гапула виступив зі словом до усіх присутніх: «Розвиток співробітництва з африканськими країнами є одним із пріоритетів зовнішньополітичного курсу України, що підтверджено Указом Президента «Про Стратегію зовнішньополітичної діяльності України» В цьому контексті важливим є забезпечення подальшого розвитку та поглиблення торговельно-економічного співробітництва з державами Африки. У 2021 році почала діяти континентальна зона вільної торгівлі, яка об’єднує 54 африканських держави. Планується, що завдяки їй об’єми торгівлі на континенті зростуть на 60%».

61b9db6d1a93a397505317

Іноземним партнерам представили економічний і культурно-туристичний потенціал Тернопільської області в форматі відео-презентації.

«Переконаний, що наші виробники мають увійти на ринки африканських держав і закріпитися на них. Перед усім мова йде про продукцію агросектору та харчової промисловості. Адже Україна є важливим гравцем на міжнародному ринку зерна, одним з гарантів продовольчої безпеки в світі, а Тернопільська область є одним із провідних агро-регіонів нашої країни», — пояснив під час презентації заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Віктор Устенко.

Першим результатом Українсько-Африканського форуму стало підписання меморандуму про співробітництво між Тернопільською обласною державною адміністрацією та ГО Африканська рада в Україні.

НОВИНИ ТЕРНОПОЛЯН

ЕКОНОМІЧНІ НОВИНИ

ПОЛІТИЧНІ НОВИНИ

СУСПІЛЬНІ НОВИНИ

© 2015 Часопис. Новини Тернополя.
Керівник проєкту - Сергій Олещук
Адреса: Бульвар Шевченка, 23, м. Тернопіль
+380636572949 chasopys.te.ua@gmail.com