На Тернопільщині підприємців позбавили ліцензій через порушення

ліцензій 6Цьогоріч податківці Тернопільщини провели 92 перевірки суб’єктів господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю алкогольними напоями, тютюновими виробами та пальним. Відтак до порушників застосували фінансові санкції на суму майже 2,1 млн гривень.

За результатами проведених перевірок встановили 111 порушень законодавства, що регулює виробництво та обіг підакцизних товарів, їх реалізацію. Так, у 29 випадках реалізовували підакцизну продукцію без зазначення коду товарної продукції згідно з УКТЗЕД, у 25 – не видано розрахунковий документ (чек), не забезпечено належного обліку товарних запасів. Ще зафіксували 15 порушень, оскільки здійснювалась торгівля тютюновими виробами з полиць самообслуговування, та 12 фактів реалізації алкогольних напоїв за цінами, нижчими від встановлених мінімальних оптово-відпускних або роздрібних цін тощо.

Загалом з початку року анульовано 193 ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями та 149 – на право здійснення роздрібної торгівлі тютюновими виробами.

На початок червня кількість діючих ліцензій становить 4456, з них 2412 ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями та 2044 – на право здійснення роздрібної торгівлі тютюновими виробами.

НОВИНИ ТЕРНОПОЛЯН

ЕКОНОМІЧНІ НОВИНИ

ПОЛІТИЧНІ НОВИНИ

СУСПІЛЬНІ НОВИНИ

© 2015 Часопис. Новини Тернополя.
chasopys.te.ua@gmail.com