Громади Тернопілля отримали понад 3,1 млрд грн податкових платежів

податкові платежі 4344223Впродовж першого півріччя цього року до місцевих бюджетів краю надійшло понад 3,1 млрд грн податкових платежів. «Плюс» до відповідного минулорічного періоду склав 23 відсотки або 590,8 млн гривень. Про це повідомив начальник Головного управління ДПС у Тернопільській області Михайло Яцина.

Посадовець зазначив, що основними джерелами наповнення місцевих скарбниць є податок на доходи фізичних осіб, єдиний податок, податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. «За пів року територіальні громади отримали 2,3 млрд грн податку на доходи фізичних осіб, що на 30 відсотків або 532,5 млн грн більше, ніж у січні-червні 2021 року», – розповів Михайло Яцина.

Наступний за рівнем надходжень – єдиний податок. Зокрема, особи, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, сплатили до бюджетів 441,8 млн грн, що більше за шість місяців минулого року на 20 відсотків або 74,8 млн гривень. До місцевих скарбниць цьогоріч також спрямували 58,2 млн грн податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

НОВИНИ ТЕРНОПОЛЯН

ЕКОНОМІЧНІ НОВИНИ

ПОЛІТИЧНІ НОВИНИ

СУСПІЛЬНІ НОВИНИ

© 2015 Часопис. Новини Тернополя.
chasopys.te.ua@gmail.com