Останні новини

Угоду про співпрацю сьогодні підпишуть між Тернопільською ОДА, ОР та Фондом Східна Європа

Fond shidna evropaПідписання меморандуму про наміри між обласною державною адміністрацією, обласною радою та Фондом Східна Європа щодо реалізації в області Програми „Лідерство в економічному врядуванні”, яка впроваджується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) розпочнеться 08 вересня 2015 року о 11.00 год. у залі засідань корпусу № 10 Тернопільського національного економічного університету за адресою: м. Тернопіль, бульвар Шевченка, 9.

Також в рамках заходу пройде зустріч керівництва Тернопільської області з представниками суб’єктів підприємництва на тему: „Партнерство влади та бізнесу - шлях до економічного зростання”, на якій планується відзначити кращих представників бізнесу області з нагоди „Дня підприємця”.

У рамках реалізації Програми USAID ЛЕВ сторони співпрацюватимуть у наступних напрямах: аналіз регуляторних бар'єрів для бізнесу та визначення економічних, законодавчих та регуляторних заходів щодо проведення необхідних реформ; підготовка, просування та впровадженні ефективного законодавства, регулювання та процедур  на національному та локальному рівнях; розробка та підтримка ініціатив з розвитку бізнес середовища. 

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Такий заклик прозвучав під час міні-ярмарку вакансій філії «Тернопільське обласне управління ПАТ «Ощадний банк України», що відбувся у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Після дворічної перерви, впродовж якої фронтвумен гурту Маша Нікуліна встигла взяти участь у проекті "Голос Країни", розвернувши до себе 3 тренерські крісла, Fraskos презентують першу україномовну...
Thumbnail Тернопільська обласна універсальна наукова бібліотека 8 вересня запрошує тернопільські родини на творчу зустріч з  поеткою, дитячою письменницею Ольгою Атаманчук. На Вас чекає лірика для дорослих, загадки,...
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбулась зустріч представників КП «Тернопільелектротранс» із шукачами роботи.
Thumbnail У Тернопільському, Бучацькому, Заліщицькому, Зборівському, Кременецькому, Підгаєцькому та Чортківському районах Тернопільської області є 18 вакансій в освітній галузі: вчитель закладу загальної...
Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.