Останні новини

Угоду про співпрацю сьогодні підпишуть між Тернопільською ОДА, ОР та Фондом Східна Європа

Fond shidna evropaПідписання меморандуму про наміри між обласною державною адміністрацією, обласною радою та Фондом Східна Європа щодо реалізації в області Програми „Лідерство в економічному врядуванні”, яка впроваджується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) розпочнеться 08 вересня 2015 року о 11.00 год. у залі засідань корпусу № 10 Тернопільського національного економічного університету за адресою: м. Тернопіль, бульвар Шевченка, 9.

Також в рамках заходу пройде зустріч керівництва Тернопільської області з представниками суб’єктів підприємництва на тему: „Партнерство влади та бізнесу - шлях до економічного зростання”, на якій планується відзначити кращих представників бізнесу області з нагоди „Дня підприємця”.

У рамках реалізації Програми USAID ЛЕВ сторони співпрацюватимуть у наступних напрямах: аналіз регуляторних бар'єрів для бізнесу та визначення економічних, законодавчих та регуляторних заходів щодо проведення необхідних реформ; підготовка, просування та впровадженні ефективного законодавства, регулювання та процедур  на національному та локальному рівнях; розробка та підтримка ініціатив з розвитку бізнес середовища. 

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…
Thumbnail Восьмикласники Лановецької ЗОШ № 2 побували в 11-й Державній пожежно-рятувальній частині управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області.
Thumbnail Мультимедійна лабораторія «МедіаСтарт» оголошує набір дітей на навчальний курс «Робототехніка». На заняттях учасники розвивають технічну творчість, на практиці знайомляться з фізикою та механікою, вчаться розробляти алгоритми та створюють...