П’ять українських фільмів про карантин покажуть на фестивалі Wiz-Art

показ фетсивалю в кінотеатрі13 вересня у віртуальному кінотеатрі кінофестивалю Wiz-Art відбудеться показ фільмів про карантин від п’яти українських режисерів та режисерок – Христини Сиволап, Романа Бордуна, Нікона Романченка, Зої Лактіонової та Богдани Смирнової.

Фільми режисери та режисерки зняли спеціально на прохання Wiz-Art. Режисерам та режисеркам запропонували розповісти про те, чим вони займались на карантині, що їх надихало, обурювало та турбувало. Короткометражки будуть у відкритому і безкоштовному доступі з 11:00 до 23:59 13 вересня.

Як розповіла режисерка Христина Сиволап у зверненні до глядачів, фільм вона зробила зі своїм чоловіком та донькою.

«Для мене карантин передовсім це про обмежений простір і про те як перебування в ньому одразу кількох людей одночасно стирає рамки особистих кордонів. Цим відео я хотіла розповісти про свій досвід перебування у такому обмеженому просторі разом зі своєю шестирічною донькою», – розповіла Христина Сиволап.

Програма фільмів:

«Сонечко» 7 Христина Сиволап

«Етюд» 3Нікон Романченко

«Маяк» 6 Зоя Лактіонова

«Коли моє сонце сідає» 12′ Богдана Смирнова

«Сила і правда» 5′ Роман Бордун

Посилання на програму: https://wizartfest.bigshort.com.ua/festival_selections/directors_on_quarantine

Фестиваль Wiz-Art відбувається у комбінованому форматі з 7 до 13 вересня. Всі фільми доступні для перегляду після реєстрації у віртуальному кінотеатрі фестивалю. Окремі події можна відвідати офлайн у Львові. Перегляд фільмів онлайн є безкоштовним.

Українські режисери на карантині

НОВИНИ ТЕРНОПОЛЯН

ЕКОНОМІЧНІ НОВИНИ

ПОЛІТИЧНІ НОВИНИ

СУСПІЛЬНІ НОВИНИ

© 2015 Часопис. Новини Тернополя.
chasopys.te.ua@gmail.com