Муніципальний Галицький камерний оркестр запрошує тернополян та гостей міста відвідати благодійний концерт «Зимова містерія»

zimova misteriya 23012023 129 січня Муніципальний Галицький камерний оркестр запрошує усіх шанувальників легкої зимової музики на концерт «Зимова містерія». Захід відбудеться в Українському Домі. Початок о 17:00 год, вхід вільний.

У програмі прозвучать популярні зимово-різдвяні композиції: «Це найчудовіший час в році», «Jingle bell rock», «Feliz Navidad» (Щасливого Різдва!), а також романтично-казкові композиції «Понад веселкою» із мюзиклу «Чарівник із країни Оз», «Коли загадуєш бажання під зіркою» із мультфільму «Піноккіо» чи «Мрія – це бажання твого серця» із мультфільму «Попелюшка». Завершить музичну програму твір, який цьогоріч у новорічно-різдвяні свята в усьому світі по-особливому асоціюється з Україною – унікальний «Щедрик» Миколи Леонтовича. Концерт «Зимова містерія» є благодійним заходом на підтримку ЗСУ. У рамках проєкту «Допоможемо разом», який втілює в життя управління культури і мистецтв Тернопільської міської ради, колектив планує продовжити збір коштів на закупівлю необхідних речей для наших бійців.

НОВИНИ ТЕРНОПОЛЯН

ЕКОНОМІЧНІ НОВИНИ

ПОЛІТИЧНІ НОВИНИ

СУСПІЛЬНІ НОВИНИ

© 2015 Часопис. Новини Тернополя.
Керівник проєкту - Сергій Олещук
Адреса: Бульвар Шевченка, 23, м. Тернопіль
+380636572949 chasopys.te.ua@gmail.com