Голова ОДА привітав працівників обласного лабораторного центру з професійним святом

22 святоНапередодні Дня медичного працівника, яке традиційно відзначається в Україні у третю неділю червня, голова обласної державної адміністрації Володимир Труш привітав працівників ДУ «Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України».


Володимир Труш  подякував працівникам закладу, які останні місяці працюють практично без вихідних.
«Пандемія COVID-19 змінила свідомість кожного з нас. Зросла роль і вагомість кожного медичного працівника – лікаря, медичної сестри, санітара, водія швидкої. Я дякую  за те, що ви в режимі «24 на 7» професійно виконуєте свої обов’язки. Думаю, нам є чому у вас повчитися. Повчитися, як треба відповідати на виклики. Як залишатися людьми. Дякую за професіоналізм, за витримку, сумлінність та відповідальність», - наголосив голова облдержадміністрації.
Він повідомив, що зараз триває робота, щоб обласний лабораторний центр отримав статус міжрегіонального.  Також у планах -  створення на базі закладу  центру підвищення кваліфікації вірусологів. Все це допоможе вивести заклад на новий рівень.
В. о. директора ДУ «Тернопільський ОЛЦ МОЗ України»  Оксана Чайчук від імені колективу висловила вдячність голові обласної державної адміністрації.
«Будівля приміщення, де нині працює лабораторія, залишалася недобудованою упродовж 11 років. І пандемія COVID-19 стала поштовхом до рішучих кроків. Завдяки підтримці обласної державної адміністрації ми маємо нове сучасне і комфортне приміщення. Сьогодні вірусологи мають всі умови для повноцінної роботи, і можуть проводити дослідження на COVID-19 в обсягах близько 600-800 досліджень на добу. Тому я щиро дякую Володимиру Любомировичу за розуміння і підтримку», - зазначила Оксана Чайчук.

33333113 4312

НОВИНИ ТЕРНОПОЛЯН

ЕКОНОМІЧНІ НОВИНИ

ПОЛІТИЧНІ НОВИНИ

СУСПІЛЬНІ НОВИНИ

© 2015 Часопис. Новини Тернополя.
chasopys.te.ua@gmail.com