На Тернопільщині вшанували пам'ять жертв війни

243344343 44422 червня Тернопільщина схилила голову у скорботі і вшанувала пам'ять жертв війни. 

Представники влади, громадських організацій вшанували пам'ять усіх, хто загинув у роки війни. Вони поклали квіти та помолилися біля пам’ятного меморіальної дошки на вулиці Валовій, на місці колишньої тюрми.

«Події Другої світової війни — велика трагедія для світової історії і для України зокрема. А сьогоднішню дату обрано не просто так: 22 червня 1941 року війська нацистської Німеччини без оголошення війни перейшли кордон Радянського Союзу і почали захоплювати території. За різними підрахунками, війна забрала життя близько 8−10 млн українців. Сьогодні ми вшановуємо пам'ять людей, які загинули в часи війни. Ми висловлюємо свою подяку їм спільною молитвою. Хоча через карантинні обмеження, в місті ми не проводимо масових заходів із вшанування пам’яті жертв війни, однак пам`ять про тих людей живе і буде жити у наших серцях. Вічна пам'ять загиблим. Честь і слава живим героям!», - зазначив перший заступник голови облдержадміністрації Ігор Дем`янчук Ігор Дем`янчук.

Нагадаємо, День пам’яті засновано указом Президента України № 1245/2000 від 17 листопада 2000 року, на підтримку ініціативи громадських організацій ветеранів війни, праці, Збройних сил і жертв нацистських переслідувань.

Ця дата заснована з метою всенародного вшанування пам'яті синів і дочок українського народу, загиблих під час Другої світової війни в 1941-1945 роках, їх подвигу та жертовності.

9372364 32

НОВИНИ ТЕРНОПОЛЯН

ЕКОНОМІЧНІ НОВИНИ

ПОЛІТИЧНІ НОВИНИ

СУСПІЛЬНІ НОВИНИ

© 2015 Часопис. Новини Тернополя.
chasopys.te.ua@gmail.com