Компанія ENSOF допомогла центрам соціального обслуговування Тернопільщини

ensofКомпанія-розробник освітніх технологій ENSOF надала фінансову допомогу для придбання засобів для дезінфекції та захисту, медикаментів соціальним закладам Тернопільської області.

Так, необхідні засоби було надано Бережанському психоневрологічному будинку-інтернату, Козівському, Заліщицькому та Монастириському територіальним центрам соціального обслуговування (надання соціальних послуг), а також Петриківському обласному геріатричному пансіонату. Загальна сума допомоги становить 50 000 грн.

«Ситуація, яка нині існує в країні, вимагає активних дій від усіх небайдужих громадян, організацій та компаній. Ми, як соціально відповідальна компанія, розуміємо всю складність, з якою доводиться щоденно зіштовхуватись працівникам медичних та соціальних  установ. У тісній співпраці з очільниками області та профільними департаментами ми намагаємось всіляко підтримувати  установи,  що на даний момент протидіють загрозі з метою захисту соціально-вразливих верств населення та забезпечення життєдіяльності усієї країни», зазначив Михайло Каліткін, співзасновник компанії ENSOF. 

Інформація про компанію Ensof

ТОВ «ENSOF» – один із найбільших українських розробників і виробників продуктів для STEАM та інклюзивної освіти, представлений торговельною маркою Interschool™.

За 10 років своєї діяльності компанія забезпечила сучасним освітнім обладнанням понад 3000 шкільних кабінетів в Україні та світі (Грузія, Вірменія та Білорусь), навчила понад 6000 учителів використовувати освітні та інформаційно-комунікаційні технології (ІКТ) у навчальному процесі, створила методичні посібники з використання цифрових лабораторій.

НОВИНИ ТЕРНОПОЛЯН

ЕКОНОМІЧНІ НОВИНИ

ПОЛІТИЧНІ НОВИНИ

СУСПІЛЬНІ НОВИНИ

© 2015 Часопис. Новини Тернополя.
chasopys.te.ua@gmail.com