Шановні роботодавці, безробітні, шукачі роботи Тернопільщини! Є можливість навчання з питань енергоефективності!

5757457447477У рамках Меморандуму між Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ GmbH) та Державним центром зайнятості реалізується проєкт «Просування енергоефективності та імплементація Директиви ЄС про енергоефективність в Україні» щодо розширення можливостей набуття сучасних професійних навичок з виконання робіт з енергоефективності.

Відтак, у вересні 2021 року Центри професійно–технічної освіти Львівської, Рівненської, Одеської, Харківської областей (далі – ЦПТО ДСЗ) проводять короткострокові (до 60 годин) дистанційні курси за програмами навчання: «Ізолювальник з термоізоляції», «Спеціаліст з монтажу пласких покрівель», «Монтажник віконних та дверних конструкцій», «Передові системи термомодернізації будівель і споруд».

Щоб забезпечити відповідний освітній процес, 11 педагогічних працівників ЦПТО ДСЗ попередньо пройшли теоретичне навчання та практичне відпрацювання навичок за програмами енергоефективності на базі ТОВ «С.І.Т.Е.К.», REHAU, ТОВ «Світондел», ТОВ «Henkel Bautechnik Ukraine». Представники цих компаній також беруть активну участь у підготовці, проведенні та оцінюванні результатів навчання.

За довідками зверніться у місцевий підрозділ служби зайнятості Тернопільщини або у відділ організації профнавчання Тернопільського обласного центру зайнятості (52-55-57).

НОВИНИ ТЕРНОПОЛЯН

ЕКОНОМІЧНІ НОВИНИ

ПОЛІТИЧНІ НОВИНИ

СУСПІЛЬНІ НОВИНИ

© 2015 Часопис. Новини Тернополя.
chasopys.te.ua@gmail.com