В онлайн засіданні клубу “Час ”Z” взяли участь освітяни Тернополя

2020 06 12 онлайн клуб час ZПсихологи та класні керівники загальноосвітніх навчальних закладів Тернополя взяли участь в онлайн засіданні клубу “Час ”Z”, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, на тему: ”Профорієнтація для школярів, як складова вдалого вибору майбутньої професії”.

Разом із фахівцем з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості Оксаною Гороховською вони обговорили актуальні питання вибору старшокласниками свого професійного майбутнього.

«Об'єктивні передумови правильного вибору фаху обумовлені знаннями, навичками, бажаннями, широтою світогляду молодої людини. Важливим є те, як вона оцінює свій особистісний потенціал, наскільки чітко формулює мету щодо того, ким бути, розуміє вимоги сучасних роботодавців до працівників та орієнтується на ринку праці», - зауважила Оксана Гороховська.

Педагогів зацікавили стан та тенденції ринку праці Тернопільщини, можливості професійного самовизначення та саморозвитку із використанням сучасних веб-базованих освітніх та профорієнтаційних платформ; основні вимоги роботодавців до майбутніх фахівців.

НОВИНИ ТЕРНОПОЛЯН

ЕКОНОМІЧНІ НОВИНИ

ПОЛІТИЧНІ НОВИНИ

СУСПІЛЬНІ НОВИНИ

© 2015 Часопис. Новини Тернополя.
chasopys.te.ua@gmail.com